Foto

Vudos šeimynai

🍀Labai prašom prisidėti prie apmokėjimo už šios gražios šeimynos stacionarą🍀
 
Beje, iškart pasakom, kad mamytė Vuda ir dukrytė Viada dar vis ieško namų. Baltukas broliukas Vudas jau vakar iškeliavo į naujus namus! +370 671 51274 Olgai, Vilnius
 
Vuda ir jos kačiukai buvo rasti Vaidotuose. Radusi juos Olga kreipėsi į prieglaudą. Katė ir kačiukai buvo neskiepyti, o namų arba laikinos globos taip lengvai surasti nepavyko, tad šeimyna keliavo į veterinarinės klinikos stacionarą, nes patekti į prieglaudą neskiepytam yra labai nesaugu.
 
Katei tuo pačiu buvo atlikta sterilizacija, o kačiukams – būtinos procedūros. Juos radusi Olga paaukojo pinigų už būtinas procedūras ir sterilizaciją, prieglaudai liko padengti 50 eurų už stacionarą. Būsime dėkingi, jei galėsite bent šiek tiek prisidėti.
 
Galintiems mus paremti, informacija žemiau:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Už spalio vet. sąskaitas”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES