Prieglaudos kalendorius

Šiame tvarkaraštyje galite užsiregistruoti šunų vedžiojimui Tautmilės prieglaudėlėje. Registracija yra BŪTINA, kad galėtume geriau suvaldyti, paskirstyti lankytojų srautus.  Prieglaudos patalpos nėra labai didelės ir globojamų gyvūnų skaičius ribotas. Matau, kaip dažnai nusimenama, kai atėjusiam šunų pavedžioti žmogui pasakai, kad šiandien nebeliko su kuo eiti pasivaikščioti, nes labai daug vedžiotojų susirinko ir šunys jau išvesti. Optimaliausias skaičius mūsų dydžio prieglaudai yra 10 lankytojų vienu metu. Nekyla chaosas, negąsdiname gyvūnų šurmuliuodami.

JEIGU NORITE PAVEDŽIOTI ŠUNIS:

DARBO LAIKAS: Šunis vedžiojame kasdien du kartus per dieną: darbo dienomis ryte  pradedame nuo 8.30 val., vakare nuo 17.30 val. Savaitgalį – ryte nuo 9 val., vakare nuo 17 val.  Vedžiojimas trunka apie 2 val. (aišku, trukmė labai priklauso nuo pagalbininkų skaičiaus).

SVARBU TĖVELIAMS: Vaikai, atvykstantys padėti į prieglaudą, privalo būti kartu su tėvais. Vyresni vaikai (14 m. ir vyresni), atvykstantys vieni be tėvų, turi turėti raštišką tėvų sutikimą lankytis prieglaudoje.

 JEIGU NORITE ATVEŽTI DOVANŲ/APSILANKYTI:

Lankytojus prieglaudoje galime priimti 12-15 val., kai jau būname baigę rytinį šunų vedžiojimą, šėrimą ir patalpų tvarkymą. Atvažiavę kitu laiku galite nieko nerasti, nes būname ne visą dieną. Norint atvykti ir užsirezervuoti sau laiką prašome parašykite FB Tautmilės prieglaudėlė 

JEIGU NORITE EKSKURSIJOS:

Norėdami su vaikais užsiregistruoti į ekskursiją/pamokėlę po prieglaudėlę, rašykite FB  Tautmilės prieglaudėlė arba tautmiles.prieglaudele@gmail.com, suderinsime datą. Ekskursijas galime pravesti darbo dienomis 14-15 val.  Ekskursijos kaina vienam vaikui  2eur – visi surinkti pinigėliai skirti prieglaudos gyventojams.

 

ŠUNŲ VEDŽIOTI PRAŠOME ATVYKTI TIK NURODYTAIS LAIKAIS!!! Atvažiavę kitu laiku galite nieko nerasti, nes prieglaudoje būname ne visą dieną. Labai prašome iš anksto su mumis susiderinti apsilankymo laiką, kad nebūtų taip, kad netikėtai atvykę, mūsų nerastume (dažnai po pietų tenka išvažiuoti į iškvietimus, veterinarijos klinikas ir pan.) ar kad būtų nelikę ko vedžioti.

 

NAUDOJIMASIS KALENDORIUMI:

Spunstelkite ant dienos, kurią norite atvykti, atsidarius naujam langui skiltyje  “Enter the event title” rašote laikas + vardas. Pvz 17:30h Marius

 

KALENDORIUS

čia galite rašyti laikus https://teamup.com/ksz4v5vwga73pzpvrg, arba tiesiai ant kalendoriaus