Apie mus

VšĮ „Tautmilės globa“ vadovė yra Tautmilė Stanevičiūtė, kuri savanoriška beglobių gyvūnų globa užsiima nuo 2008 m. Tautmilė yra savanoriavusi praktiškai visose didžiosiose Vilniaus gyvūnų globos organizacijose („Sos gyvūnai“, „Gyvybės vagonėliai“, „Lesė“) ir už savo veiklą yra gerai žinoma Vilniaus gyvūnų mylėtojų tarpe.  Atskira organizacija  VšĮ „Tautmilės globa“ buvo įsteigta 2012 m. 2011 m. už darbą gyvūnų globos srityje Tautmilė buvo Delfi portalo apdovanota kaip „Didžiausia metų širdis“.
Prieglaudos veikla/misija beglobių gyvūnų gelbėjimas, jų gydymas, globa iki padovanojimo, atsakingų šeimininkų paieška, beglobių gyvūnų mažinimas humaniškais būdais (sterilizacija, kastracija), visuomenės švietimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais bei beglobių gyvūnų skaičiaus mažinimo klausimais (ekskursijos prieglaudoje, pristatymai, dalyvavimas masiniuose renginiuose).
Nuolatos rūpinames, gydome ir ieškome namų apie 80 šunų bei 110 kačių.
Esame ne biudžetinė organizacija, išsilaikome is privačių asmenų paramos, bei kelių įmonių pagalbos, todėl nuolatos ieškome lėšų gyvūnų išlaikymui ir gydymui.
Tautmilės komandą sudaro 10-15 savanorių, kurie atvyksta nuo darbų ar mokslų laisvu metu. Pagrindiniai darbai prieglaudėlėje yra:

šunų vedžiojimas, šukavimas, dresavimas,

narvų valymas, maisto indelių plovimas ir pildymas,

gyvūnų fotografavimas, aprašymų kūrimas skelbimams.

narvų valymas, maisto indelių plovimas ir pildymas,

bendravimas su prieglaudos svečiais, lankytojais, šunų pavedžioti užsukančiais žmonėmis

gyvūnų vežimas į veterinarijos klinikas,

dalyvavimas renginiuose,

paramos paieškos

ir pan.

Savanorių prieglaudoje nuolat trūksta, todėl visad laukiami norintys prisidėti. Jeigu turite laisvo laiko, kurį norėtumėte praleisti su gyvūnais, padėkite savanoriaudami.

Diena Tautmilės prieglaudėlėje 🙂

Ir vėl memories 🙂 – 2016 m.Kaip gera praleisti laiką čia su JAIS ir su mumis 🙂 . Kaip gera pasidžiaugti kad daugelis iš JŲ jau senai džiaugiasi SAVO namučiais, o ir neprarandam vilties likusius palydėti iki vartelių ir pamojuoti ranka linkint geros kloties.Kaip faina būti mažu varžteliu šitam mechanizme, kuris nuolat juda 🙂 . Gal TU nori tapti vienu iš mūsų? 🙂 https://tautmilesgloba.lt/prieglaudos-kalendorius/

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2018 m. birželio 23 d., šeštadienis

Finansinės veiklos ataskaitos :

Veiklos ataskaita 2013

Veiklos ataskaita 2014

Veiklos ataskaita 2015

Veiklos ataskaita 2016