Foto

Susipažinkite su Džiule!

Susipažinkite su Džiule!

Tepraėjo vos diena ir prieglaudoj dar viena šunytė, kuriai prireikė pagalbos, nes netikėtai šeimininkė buvo išvežta į ligoninę. TIk šįkart galime pasidžiaugti, kad močiutė buvo pakankamai geros sveikatos surasti savo šuneliui pagalbą. Paskambinusi paaiškino, kad jos šunytė liko užrakinta bute, vaikai gyvena užsienyje, o daugiau ir neturi kur prašytis pagalbos. Taigi susitarėme su ligoninės darbuotojom susitikti močiutės bute ir priglausti jos augintinę.
Jos vardas Džiulytė, labai tikimės, kad glausis ji pas mus tik laikinai, apie 3 savaites, kol šeimininkė pasveiks ir galės grįžti namo, o kartu ir jos geriausia draugė.

Jeigu norite ir galite užsukti į prieglaudėlę ir paguosti, pavedžioti Džiulytę susisiekite su mumis!

Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl vėl prašome prisidėti prie mūsų misijos – padėti tiems, kurie negali padėti sau.
Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”parama”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Džiulė

Susipažinkite su Džiule!Tepraėjo vos diena ir prieglaudoj dar viena šunytė, kuriai prireikė pagalbos, nes netikėtai šeimininkė buvo išvežta į ligoninę. TIk šįkart galime pasidžiaugti, kad močiutė buvo pakankamai geros sveikatos surasti savo šuneliui pagalbą. Paskambinusi paaiškino, kad jos šunytė liko užrakinta bute, vaikai gyvena užsienyje, o daugiau ir neturi kur prašytis pagalbos. Taigi susitarėme su ligoninės darbuotojom susitikti močiutės bute ir priglausti jos augintinę.Jos vardas Džiulytė, labai tikimės, kad glausis ji pas mus tik laikinai, apie 3 savaites, kol šeimininkė pasveiks ir galės grįžti namo, o kartu ir jos geriausia draugė.Jeigu norite ir galite užsukti į prieglaudėlę ir paguosti, pavedžioti Džiulytę susisiekite su mumis!Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl vėl prašome prisidėti prie mūsų misijos – padėti tiems, kurie negali padėti sau.Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”parama”Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2019 m. vasario 4 d., pirmadienis

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES