Foto
Foto

REIKALINGA PINIGINĖ PARAMA SUŽALOTAI ŠUNYTEI

REIKALINGA PINIGINĖ PARAMA SUŽALOTAI ŠUNYTEI
TRŪKSTAMA SUMA – 300 EUR

Į prieglaudą kreipėsi neabejinga mergina, radusi mašinos partrenktą šunytę ir negalėjusi jos palikti likimo valiai…..

Ji pasakojo: „Aš nežinau, kodėl būtent šeštadienio vakarą grįžtant namo iš Kauno pasiūliau užsukti į Veprius, kuriuose nė karto nebuvau. Norėjau apsidairyti. Ir tikrai nesitikėjau, kad vietoje dvaro pamatysiu automobilio partrenktą šuniuką. Šuniuką, kurį vos prieš kelias minutes praleidome einantį per kelią – vieną iš daugelio tame kaime palaidų šunų. Pasiviję keistai kabančią priekinę koją laikantį ir į šalikelę straksintį šunį pamatėm, kad abi kojos kruvinos – kažkas ką tik partrenkė ir nesustojęs nuvažiavo. Galvojau, kad mačiau nemažai, bet rankos pradėjo drebėti, nes nuo vienos kojytės iki kaulo buvo nuplėštas nemažas odos gabalas. Užveržę virš žaizdos, kad apsloptų kraujoplūdis, nebegaišdami laiko šeimininkų paieškoms, nusprendėm lėkti į Ukmergę pagalbos. Deja, šeštadienio vakaras, pagalbos nėra. Ačiū Tautmilei, kad sureagavo akimirksniu ir liepusi skubėti į Vilnių suorganizavo priėmimą į Jakovo kliniką. Pakeliui į Vilnių paaiškėjo, kad tas kraujais plūstantis, suskretęs, blusomis ir erkėmis aptekęs šuniukas yra nepaprasto kantrumo ir švelnumo šunytė…..

Jakovo klinikoje po pirmosios pagalbos rentgenas parodė sudėtingą skersinį dilbio lūžį. Sudėtinga operacija, sudėtingas gijimas, dar sudėtingesnis klausimas – ar operuoti, nes operacijos kaina nuo 300 Eur, o sąskaitoje…

Bet ar gali būti kitas atsakymas nei „operuoti“? Bendromis jėgomis mes tikimės surinkti reikiamą sumą, negalime nepadėti. Pavadinome šunytę Viltimi ir kartu su ja viliamės, kad viskas jai bus gerai.

Jakovo klinikoje dirbanti gydytoja Margarita atliko operaciją – dilbį sutvirtino metalu ir plokštelėmis, odą, kiek buvo įmanoma, susiuvo. Kelias dienas stebės, ar nevyksta atmetimo reakcija. Nors teks bendrauti dažnai ir ilgai, viskas turėtų būti gerai.

LABAI prašome jūsų paaukoti bent po kelis eurus, nes jūsų aukos yra mūsų vienintelės pajamos, kad galėtumėme apmokėti VILTIES operaciją – padėkime tiems, kurie negali padėti sau!

Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Nepraraskim Vilties”
https://www.paypal.me/tautmilesgloba

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES