Foto
Foto
Foto
Foto

Reikalinga parama Apolonui

Šiandien gavome iškvietimą, jog Goštauto gatvėje rastas maždaug pusės metų kačiukas. Vargšelio kailis visas kažkuo sulipęs tiek, kad oda buvo pradėjusi plyšti nuo lipnių sąvėlų. Labai dėkojame žmonėms, kurie pastebėjo kačiuką ir paskambino mums.
Mes tuoj pat nulekėme į kliniką, kur kačiukas buvo apžiūrėtas veterinarijos gydytojos. Deja, bet beveik visą kailiuką reikėjo nuskusti ir išmaudyti specialiame skystyje nuo parazitų, nes kailyje knibždėte knibždėjo utelių.
Pavadinome jį Apolonu ir iš kart jį pamilome. O kaip gi nepamilsi kai visas procedūras katinas kantriai kentėjo ir visą laiką murkė padėkos melodijas.
Klinikai likome skolingi už apžiūrą, dėl to labai prašome finansinės pagalbos, nes šiuo metu privalome skaičiuoti kiekvieną centą. Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Apolonas” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL
Galbūt šis juodas pūkuotas patinėlis yra Jūsų? Skambinkite 867445140 Živilė
P.S. Galbūt kas nors turite rūbelių kačiukams? Apolonas dabar plikas basas ir jam gali būti šalta. Labai lauksime rūbelių Rasų g.39

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES