Foto
Foto
Foto

Reikalinga pagalba Pūgžliukui!

 

Prieš porą dienų sulaukėme skambučio, kad Ribiškių gatvėje moteris rado sužeistą leisgyvį katiną, kuriam skubiai reikia pagalbos. Pirmas žvilgnis į jį privertė susimąstyti ar jis tikrai gyvas – katinas sukniubęs nejuda, bet dar kvėpuoja. Galva sulipusi nuo pūlių, sklinda siaubingas kvapas, nuo ausies nusilupusi oda. Išlėkeme į Tarandės kliniką, kur kaip visada esu be galo dėkinga veterinarėms už greitą priėmimą ir pagalbos suteikimą. Nors važiuojant mintyse kirbėjo mintis, kad turbūt tikrai katinėlį reiks migdyti, bet veterinarė suteikė vilties, nors situacija kritinė – temperatūros termometras jau neberodo, ant žando žiojasi didžiulės pūliuojančios žaizdos, tačiau kraujo, inkstų ir kepenų rodmenys suteikia lašelį optimizmo. Su ta viltimi ir nusprendžiame gelbėti ir kovoti už katinuko gyvybę.
Pūgžliukas šiuo metu stacionare ir jau vakar pradžiugino tiek mus tiek veterinarijos darbuotojus, kad ne tik lakė vandenuką, bet ir suvalgė konservo.
Taigi dabar jau tikimės, kad katinas ir toliau kabinsis į gyvenimą, o mums reikia Jūsų pagalbos surinkti piigėlius jo gydymui ir išlaikymui. Paaukoti Pūgžliukui galite į mūsų sąskaitą: Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Pūgžliukai” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL Telefonas pasiteiravimui 867445140 Živilė

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES