Foto
Foto
Foto

Reikalinga pagalba mūsų brangiajai Damai

 

Damutė mūsų šeimos narys jau pusę metų. Per gan neilgą laiką teko kartu iškęsti nemažai – dvi operacijos, vienos iš jų metu buvo šalinami augliai pieno liaukose, atlikta sterilizacija, kitos metu šalinami dantys sukėlę didžiulį uždegimą burnoje. Dama man vienas brangiausių ir mylimiausių šunų, nes ji deja, bet viena iš tų, kuri šeimininkams buvo reikalinga tik jauna ir sveika.
Vakar vėl Dama kaip reikiant išgąsdino, nes vakare nebeatsistojo vakariniam vedžiojimui. Gerai apžiūrėję pastebėjo, kad jos galinės kojos sąnarys ir koja stirpiai ištinusi. Užsirašėme vizitui Jakovo klinikoje pas traumotologę Margaritą sužinojomę, kad Damai sąnąrio uždegimas, kojoje įsimetė infekcija. Labai nudžiugau, kad atlikus rentgeną nerado jokių lūžių, nes žinojau kaip sunku bus 12 metų dideliai vilkšunei gydyti kaulus. Damai paskirtos lašelinės, antibiotikai ir vaistai nuo temperatūros ir skausmo, rytoj iš ryto vėl keliaujame į kliniką pakartotnei apžiūrai ir lašelinėms.
Kas lankotės prieglaudėlėje ir pažįstate šią nuostabią senučiukę, kuriai parako dar tikrai netrūksta prašome padėti apmokėti šios žavios senjoros klinikos sąskaitą juk ji jau neatsiejama mūsų prieglaudos šeimos dalis. Galinčius prisidėti kviečiame tai padaryti paaukojant pinigėlių į mūsų sąskaitą: Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Damutei” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES