Foto
Foto

Reikalinga finansinė parama Torio gydymui!

Reikalinga finansinė parama Torio gydymui!

Praeitę savaitę gavome pranešimą, kad Peteliškių gatvėje gatvėje guli sunkiai sužeistas katinas. Išskubėjome į nurodytą vietą, kurioje radome dabar jau mūsų Torį – suvargęs, blusėtas, su didžiule žaizda ant kojos dėdulė. Iš kart nulekėme į Toto kliniką pas veterinarę Veslavą, kad kuo skubiau įvertintų jo sveikatos būklę. Kojos sužeidimas yra tik minkštųjų audinių, kojos lūžių ar išnirimų nerado, tikėtina, kad Toris ant kojos turėjo didžiulį pūlinį, kuris išsprogo ir paliko tokią žiojančią atvirą žaizdą. Katinui buvo suleisti antibiotikikai, užlašinti vaistai nuo blusų, ausų erkučių ir kitų parazitų. Toriui kasdien valome žaizdą ir su veterinarės prognoze tikimės, kad po mėnesio turėsime sveiką koją.
Toris turbūt jau labai senai gyvena gatvėje, jis yra kastruotas ir su nukirpta ausyte, labai išlysęs ir neprižiūrėtas. Bet atgal Torio nebepaleisime, nes jis fantastiškas katinėlis, be galo mielas ir draugiškas, tokie katinai neturėtų vaikšinėti gatvėmis niekam nereikalingi..
Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Toriui ” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES