Foto
Foto
Foto
Foto

REIKALINGA FINANSINĖ PARAMA SALI. OPERACIJOS KAINA 300 EUR

REIKALINGA FINANSINĖ PARAMA SALI. OPERACIJOS KAINA 300 EUR

Rasta jauna sužalota kalytė pateko į Grindą, iš kurios perėmėm ją ir priglaudėm po savo sparnu.

Lūžęs blauzdikaulis – skubiai, tą pačią šeštadienio dieną, Jakovo klinikoje atlikta operacija, po jos – perpildytas prieglaudos kambariukas, kuriame išskiriame jai vietą, kur pagal galimybės mažiau būtų “kalbinama” šunų senbuvių.

Sali be galo jauki, meili ir kantri kalytė. Ji puikiai atlaiko stresą ir tikimės kad sėkmingai ir greitai sugys jos sulaužyta galūnė, ir ji galės laisvai judėti ir bėgioti, nes išsėdėti vienoje vietoje jai kol kas sunkiausias išbandymas 🙂

Vasara – atostogų metas. Kiekvienas iš mūsų laukia jos, o sulaukės gyvena skaičiuojant dienas iki atostogų. Iš patirties žinome, kad vasaros metu dėl tos priežasties sunkiau dovanojami gyvūnai, sulaukiame žymiai mažiau pagalbos vedžiojant šunis ir puikiai suprantame, kad kiekvienam iš mūsų kaupti vasarai pinigėliai ištirpsta labai greitai. Tačiau vis tiek negalime neprašyti Jūsų pagalbos prisidėti prie Sali operacijos ir tolimesnių gydymo išlaidų.

Paaukoti galite VšĮ „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, sąskaitos Nr.LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite “Bėk, Sali! Bėk!”.
https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Esame be galo Jums dėkingi už tai, kad visada esate šalia!

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES