Foto
Foto

Prašome paramos už Taisono gydymą

Prašome paramos už Taisono gydymą
Pas mus pateko įspūdingo grožio ir charakterio aviganio mišrūnas Taisonas.
Šuo jau turėjo 10 metų, bet širdyje jis buvo tikras jaunuolis – lyg 3 metų: linksmas, draugiškas ir labai žaismingas.
Pabuvus pas mus vos porą savaičių jam staigiai pablogėjo. Taisonas buvo nuvežtas į kliniką. Buvo pastebėtas gausus skysčio pilvo ertmėje kiekis.
Buvo atlikta diagnostinė laparatomija. Jos metu iš pilvo ertmės pašalinta 2l kraujingo skysčio. Blužnis buvo pilna įvairaus dydžio darinių. Viename darinyje buvo kumščio dydžio krešulys. Atlikta splenektomija, o dariniai buvo išsiųsti histologiniam tyrimui.
Po operacijos šuniukas greit pasveiko, randelis gražiai užgijo. Galvojome, viskas, kas galėjo būti blogo, jau praeityje… Deja, po mėnesio gavome histopatologinę diagnozę: blužnies baltosios pulpos atrofija, fibrosarkoma blužnyje.
Šuo buvo ėmęs darytis vangus. Nieko nelaukus nugabenome jį į veterinarijos kliniką. Taisonas prarado daug kraujo, nes jis rinkosi pilvo ertmėje labai greitai, visi kiti organai buvo prastos būklės. Buvo nuspręsta, kad šuniukas labai kankinasi ir buvo leista jam ramiai užmigti.
Už gydymą klinikai likome skolingi 513,94 Eur.
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”už Taisoną”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES