Foto
Foto
Foto
Foto

Prašome paramos už Helisos gydymą 🦋

Prašome paramos už Helisos gydymą 🦋

Kovo 26 d. žmonės Narbuto g. rado sunkiai gebančią orientuotis šunytę. Jos būklė atrodė prasta: sulysusi, su labai ilgais nagais, viena akimi nematanti. Didžiausia bėda buvo jos dantys. Šuo beveik net nevalgė, nes labai skaudėjo.

Helisa jau kitą dieną iškeliavo į kliniką.
Klinikoje buvo pamatuotas akių spaudimas ir nors akies atstatyti jau nebeįmanoma, bent jau sužinojome, kad ji nekelia skausmo.
Kraujo tyrimų rodmenys buvo geri, todėl pradėjome ruoštis dantų operacijai.

Per operaciją Helisai pašalino net 11 akmenimis apaugusių, skaudančių dantų.

Po operacijos laukė antibiotikų ir nuskausminamųjų kursas ir tik minkštas maistas.
Kiek buvo džiaugsmo, kai jau po savaitės Helisa pribėgo prie indelio su sausu maistu ir puolė valgyti.

Helisa mus pakerėjo savo draugišku charakteriu ir kantrumu. Netrukus įvyko ir stebuklas – Helisa rado namus!

Taip, tikras stebuklas, kad senolis šuo suranda namus. Labai, labai džiaugiamės, kad žmonės vis dažniau priima į savo gyvenimą vyresnio amžiaus gyvūnus ir dovanoja jiems orią senatvę.

Už Helisos pirmą apsilankymą klinikoje vis dar esame skolingi 63 Eur. Operacija ir vaistai kainavo dar 162 Eur. Iš viso 225 Eur.

Informacija galintiems mus paremti:

VšĮ „Tautmilės globa“, įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Helsai”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą feisbuke, kai pervedate paramą, komentare po paramos prašymu parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

P.S. Prisidėti prie mūsų veiklos dar galite padovanodami mums savo 1,2 proc. GPM. Kaip tai padaryti, rasite čia https://tautmilesgloba.lt/1-2-gpm/

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES