Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Prašome paramos Šaunuoliui

🌿 Prašome paramos Šaunuoliui 🌿

Šį šunį, kurį pavadinome Šaunuoliu, šiandien antrą valandą nakties atvežė į prieglaudą žmonės, kurie rado jį prie kelio. Kalbėjau su radusiais žmonėmis. Šaunuolis prie Vingio parko bandė pereiti kelią. Ačiū geriems žmonėms, kad sustojo ir su taksi vairuotoju įkėlę jį į mašiną atgabeno pas mus.
Parašė mums žinutę ir saugiai paliko laisvame voljere.

Žinutes turinys mus labai išgąsdino, buvo rašyta apie sulaužytas kojas ir tragišką būklę.

Atvažiavę ryte į prieglaudą šunį radome gyvą, bet jo būklė buvo tikrai tragiška. Retai kada gali pamatyti vietoje dantų akmens sarkofagus, sėklidė padidėjusi – akivaizdu, kad apėmęs uždegimas. Kitos nerasta. Šuns galinių kojų raumenys labai silpni ir pats vos ant kojų pastovi. O aplink vien kraujas.

Kraujas buvo iš supjaustytos piršto pagalvėlės, bet tai buvo mažesnė iš bėdų. Šuo žiauriai liesas, dehidratavęs, nusilpęs, nežinia kiek nevalgęs.

Ką mes galėjome padaryti? Sutvarkėme pėdutę, pamaitinome, davėme vandens ir vaistų nuo skausmo – liko laukti 16 valandos, kada buvo paskirtas vizitas į kliniką.

Po apžiūros paaiškėjo, kad didžiulis uždegimas ir burnoje (net snukis patynęs), ir sėklidėse. Šuo valgė vangiai, todėl duoti jam laiko atsistatyti, kai tokia tragiška dantų būklė, yra perdaug rizikinga, bet ir operuoti iškart, kai gyvūnas nusilpęs, irgi rizika nemaža.

Buvo padaryti kraujo tyrimai, kurie pasirodė visai neblogi, ir mes pasiryžome operuoti.

Iš visos širdies dekojame Toto klinikos daktarei Veslavai už neplaninės ekstra operacijos organizavimą, už profesionalumą ir palaikymą.

Operacija truko apie 2 valandas, pašalinta sėklidė (ten buvo vėžys), antrą sėklidė buvo pilvo ertmėje – maža ir sukalkėjusi. Iš burnos teko pašalinti visus dantis. Kai kurie lengvai pasidavė, o dėl kitų teko net kelis grąžtus sulaužyti – tiek apnašų akmens masė buvo įaugusi į žandikaulio kaulą.

Toto klinikos personalo dėka Šaunuolis išoperuotas ir turi šansą tęsti gyvenimą, pajausti, kas yra tikras gyvenimas.

Aišku, dabar yra 3 kritinės paros, kurios yra lemiamos. Dabar viskas priklauso nuo šuns noro gyventi. Kviečiame visus palaikyti mus morališkai ir finansiškai…

Kiek kainavo operacija dar nežinome, bet tikrai ne mažiau nei 300 eurų.

Informacija galintiems mus paremti:

VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Šaunuoliui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Kaip visada labai prašome tų, kurie skaito šį pranešimą feisbuke, jei aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES