Foto
Foto
Foto
Foto

Prašome paramos Salininkų partrenktukui

Prašome paramos Salininkų partrenktukui 🌬️
Kol kas toks nabagėlio paaugliuko katinėlio, išbėgusio merginai po ratais, vardas. Skamba kaip rajono antireklama, bet šiemet Grinda sutvarkė daug šios vietovės kačių, mūsų prieglauda nemažai pagavo, bet problema lieka. Katės dauginasi.
Partrenktukui, išaugusiam gatvėje, labai pasisekė, kad jis draugiškas žmogui. Kitaip jo gydymu ir priežiūra būtų labai apsunkėjusi, nes suteikti tinkamą priežiūrą po sunkios operacijos laukinukui, kuris puola ir draskosi, yra neįmanoma.
O operuoti buvo ką. Šeši dubens lūžiai.
Bet pradėkime nuo pradžių. Kaip dažnai būna jau sutemus sulaukėme skambučio: vargšė vairuotoja ir pati nesuprato, kaip po ratais atsidūrė šis katinėlis, bet tikrai matė po kuria mašina pasislėpė. Ištrauktas mažylis buvo nuvežtas į veterinarinę kliniką Pet City Ozas. Ten iš rentgeno nuotraukų ir pamatėme net 6 dubens lūžius. Migdyti?
Nusprendėme laukti rytojaus, nes katinas galėjo būti šoko būsenoje ir todėl prisileisti žmones. Tikrai yra taip buvę, kad kitą dieną po radimo vakar rankomis imtą gyvūną nebeįmanoma paliesti.
Sulaukėme kitos dienos: valio! Katinas vis dar draugiškas. Vakare buvo atlikta operacija. Buvome perspėti iškart, kad tikriausiai, prireiks ne vienos. Pirma operacija buvo sėkminga – dabar Partrenktukas jau savarankiškai juda ir galimai pakartotinai operuoti nereikės. Bet tiksliai sužinosime kiek vėliau.
O dabar mums liko paprašyti sugalvoti jam vardą ir padėti padengti gydymo išlaidas.
Šiai dienai už katino operaciją, rentgeną ir išlaikymą susikaupė 316.80 eurų suma. 134 eurai mums liko nuo vargšės kalytės Dolerės surinktų pinigų.
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Salininkų partrenktukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą Facebook’e ir aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES