Foto
Foto
Foto
Foto

Prašome paramos Salininkų partrenktukui

Prašome paramos Salininkų partrenktukui 🌬️
Kol kas toks vargšo paaugliuko katinėlio, išbėgusio vienai merginai tiesiai po ratais, vardas.
Šiemet Salininkuose Grinda sterilizavo ir kastravo daug kačių ir mūsų prieglauda taip pat nemažai prisidėjo, bet benamių kačių problema išlieka. Katės sparčiai dauginasi.
Gatvėje išaugusiam Partrenktukui labai pasisekė, kad jis išmoko būti draugiškas žmogui. Kitaip jo gydymas ir priežiūra būtų labai sudėtinga, nes suteikti tinkamą priežiūrą po sunkios operacijos laukinukui, kuris puola ir draskosi, yra beveik neįmanoma.
O operuoti buvo ką. Net šeši dubens lūžiai.
Bet pradėkime nuo pradžių. Kaip dažnai būna, jau sutemus sulaukėme skambučio: vargšė vairuotoja ir pati nesuprato, kaip katinėlis atsidūrė po ratais, bet tikrai matė, po kuria mašina po traumos pasislėpė.
Ištrauktas mažylis buvo nuvežtas į veterinarinę kliniką “Pet City” prekybos centre “Ozas”. Ten iš rentgeno nuotraukų ir pamatėme katinėlio patirtus 6 dubens lūžius.
Migdyti? Visgi nusprendėme palaukti rytojaus ir įsitikinti, ar katinas tikrai prisileidžia žmogų, nes juk galėjo būti šoko būsenoje ir tik todėl prisileisti. Tikrai yra taip buvę, kad kitą dieną po radimo vakar rankomis imtą gyvūną nebeįmanoma paliesti.
Sulaukėme kitos dienos: valio! Katinas vis dar draugiškas. Vakare buvo atlikta operacija. Buvome iškart perspėti, kad tikriausiai, prireiks ne vienos operacijos. Pirma operacija buvo sėkminga – dabar Partrenktukas jau savarankiškai juda ir galimai pakartotinai operuoti nereikės. Bet tiksliai sužinosime kiek vėliau.
Dabar mums liko paprašyti sugalvoti jam vardą ir padėti padengti gydymo išlaidas.
Šiai dienai už katino operaciją, rentgeną ir išlaikymą susikaupė 316.80 Eur suma. 134 Eur dar yra likę nuo mirusiai kalytei Dolerei surinktos paramos.
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“, įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Salininkų partrenktukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą feisbuke, kai pervedate paramą pagal paramos prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES