Foto

Prašome paramos Pilaitės gydymui

🍀 Prašome paramos Pilaitės gydymui 🍀
 
Antrą Velykų dieną vieni žmonės švenčia prie stalo, kiti degina kalorijas vaikščiodami gamtoje. Tokie aktyvūs žmonės, vedžiojami šunį netoli Pilaitės, ir rado vargšę nejudančią katę šalia takelio.
 
Praplikusi, nusilpusi, ji bijojo šuns, bet neturėjo jėgų pasitraukti. Ją radusi moteris pradėjo ieškoti pagalbos, o pagalba turėjo būti tikrai skubi.
 
Per šventes dirba ne visos klinikos, bet tos kurios dirba arba turėjo ekstra operacijų, arba užrašymus “dviem eilėm”. Pagaliau klinika “8 drambliai” pasiūlė pagalbą. Katytė iškart buvo nuvežta į kliniką.
 
Suaugusi katė svėrė tik 1.500 kg! Pilaitė, kaip užvadino ją klinikos darbuotojai, neturėjo jokių matomų traumų, bet viena ausis buvo aplipusį pūliais, pusė katės odos nuplikusi, kailis susivėlęs, purvinas ir pilnas parazitų.
 
Katytė taip baisiai dehidratavusi, kad kraujo pavyko paimti tik lašelį, kurio, deja, neužteko visiems būtiniems tyrimams. Kraujas parodė stiprų uždegimą, bet kūno temperatūra buvo gera.
 
Dabar katytė nublusinta, jai suleisti antibiotikai ir skysčiai su vitaminais. Pilaitė dėkingai murkia visą laiką, kai ją liečia žmogus, ir patenkinta guli įvyniotą į šiltą apklotą, kurį gavo dovanų iš savo gelbėtojos.
 
Šiandien mūsų laukia dar daug išbandymų: reikia katę atstatyti, kad bent būtų galima paimti kraują ir įstatyti kateterį į veną; reikia, kad katė pradėtų pati valgyti.
 
Vakar klinikai sumokėjome 44.90 Eur. Darysime viską, kad išgelbėtume Pilaitę.
 
Labai prašome prisidėti finansiškai prie Pilaitės gydymo.
 
Informacija galintiems mus paremti:
 
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Pilaitei”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.
 
P.S. Kol laukia savo amžinų namų, visiems uodegiukams galite padėti ir jūs skirdami savo 1.2proc. nuo GPM (https://tautmilesgloba.lt/1-2-gpm/) 🐾

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES