Foto

Prašome paramos Kugelei

🍀Prašome paramos kalytei Kugelei 🍀

Kai žiema po ilgos pertraukos sugrįžo į Lietuvą su dideliu šaltuku, per vieną savaitgalį Tautmilės prieglauda atkeliavo net 5 sušalę šuneliai. Laimė, kad 3 iš jų buvo mažaugiai, turėjome, kur apgyvendinti. Sustatėme papildomus narvus, kad galėtume priimti nabagėlius.

Tarp jų buvo ir Kugelis – mažas šuniukas su labai, labai kirpėjos rankos išsiilgusiu kailiu,  akimis, kurias jau pradėjo traukti rūkas ir nuostabaus charakterio.

Pastebėjome, kad Kugelio pilvas yra nelygus, įtarėme, kad augliai.

Nuvažiavus į kliniką mūsų spėjimai pasitvirtino. Augliai buvo tokie dideli, kad net susiklaidinome dėl lyties – manėme, kad patinas, pasirodo patelė. Kugelė. Metastazių Kugelė neturi, tai reiškia, kad vėžį galima operuoti, bet veterinarė sunerimo dėl jos širdelės. Apsilankėme pas kardiologą. Galima operuoti.

Veterinarai operavo Kūgelę – pašalino vieną pieno liaukų pusę ir sterilizavo.

Šiuo metu Kugelė sveiksta laikinoje namų globoje. Gydymas toliau bus tęsiamas.

Klinikai likome skolingi 240 Eur.

Informacija galintiems mus paremti:

VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Kugelei”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

P.S. Jei skaitote šį pranešimą feisbuke, kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES