Foto
Foto
Foto
Foto

Prašome paramos Ksenonui

Prašome paramos Ksenonui <3

Vieną dieną iš niekur nieko kieme po mašina atsirado kačiukas. Ištraukti jo iš po mašinos buvo neįmanoma. Miauksėjo jis visą naktį. Paryčiais žmonėms pagaliau pavyko pagauti šį švarų, gražų laukinuką. Atvežę jį į prieglaudą tiesiog maldavo priimti. Suprantame – išgelbėji gyvūną, bet kur jį priglausti, kai namie gyvena piktas katėms šuo. Prieglauda pilna, net galva svaigsta nuo kačių ir kačiukų, bet šiaip ne taip suradome naujokui saugią vietelę, nukirminome, nublusinome, pamatinome ir palikome ramybėje, nes labai jau jis purškė, gąsdino mus ir mūsų bijojo.

Katinėlis puikiai valgė, bet vis miauksėjo. Pradėjome ieškoti priežasties ir supratome, kad katinėlis šlubuoja. Klinikoje atlikus rentgeną paaiškėjo, kad lūžusi kačiuko galinės kojos kaulo galvutė. Jau kitą dieną buvo atlikta operacija.

Šiandien Ksenonas (tokį vardą jam davėme) grįžta į prieglaudą sveikti. Jam dar reikės išmokti nebijoti žmonių, nes kol kas tik paimtas ant rankų nurimsta. O letenėlė, kaip žadėjo veterinarai, greitai sugis ir nebeliks netgi šlubavimo. Be rentgeno niekas net neįtars, kad katinėlis buvo operuotas. Taigi dar kelios savaitės ir gavęs skiepus, Ksenonas galės ieškoti nuolatinių namų. Bet kol kas prašome visų jūsų palaikyti mus finansiškai, nes pinigai vis tirpsta, o lieka tik skolos. Rimtų neplaninių operacijų vis daugėja. Ir po operacijos dažniausiai reikia specialių konservų, kad atsistatytų būklė.

Progai pasitaikius norime padėkoti visiems, kas atsiliepė į ankstesnį mūsų prašymą ir paaukojo katėms maisto, konservų ir vitaminų! ♥️

Informacija galintiems mus paremti: VšĮ „Tautmilės globa“, įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ksenonui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą feisbuke, kai pervedate paramą, komentare po paramos prašymu parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBEShttps://www.capitolmedical.com.ph/wp-content/

https://www.mededuinfo.com/themes/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/

https://sbus.org.br/wp-content/

http://www.medytox.com/-/demo-slot/

https://pai-pps.iaingorontalo.ac.id/wp-content/themes/slot-demo/

https://rtp-slot-online-dan-volatilitas.powerappsportals.com/

https://live-sdy.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://spadegaming.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bo-judi-togel.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-seabank.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-pulsa.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bonus-new-member.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://sweet-bonanza.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://pgsoft.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-ovo.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://bocoran-admin-slot.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://trik-slot-gacor.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://starlight-princess.simpel.pn-tenggarong.go.id/

https://mahjong-ways-1-dan-2.powerappsportals.com/