Foto

Prašome paramos katytei Lėjai

☘️Prašome paramos katytei Lėjai☘️

<span;>Lėja pas mus pateko labai nusilpusi, ašarojančiomis akutėmis bei sunkiai prakvėpuojanti. Veterinarijos klinikoje atlikti testai parodė, kad ji turi koroną virusą. Pradėtas gydymas nuo peritonito rezultatų nerodė.

<span;> Ji pati nevalgė, tačiau maitinama nesipriešindavo. Jai yra vos du metai, bet dėl buvusių šeimininkų netinkamo maitinimo, prastos kokybės konservais jos dantukų būklė buvo itin prasta.

<span;>Sveikatai negerėjant buvo atlikta nuodugnesnė Lėjos apžiūra parodė, jog ji neprakvėpuoja dėl ją kankinančios grybelinės infekcijos, kuri jau perėjo į plaučius. Grybelis išsivystė dėl prastų gyvenimo sąlygų, gyvenant labai drėgnose patalpose.
<span;>Ją gydantys veterinarai pakeitė gydymą ir, štai, po kelių dienų gavome rezultatų! Katytė pati pradėjo valgyti! Nors veterinarai jos išgyvenimo šansus vertina 50:50%, mes tikime-ji išgyvens! Matome kaip noriai ji valgo žalią mėsytę, po truputį pratinasi prie kokybiško sauso maisto, meilinasi ir ieško kontakto su žmogumi.

<span;>Lėjai jau kelis kartus rentgenas darytas. Po pirmo karto nustatyta, kad labai didelį plotą pažeidė grybelinė infekcija, po 3 savaičių gydymo tyrimai pakartoti – buvo matyti ženklus pagerėjimas. Jau po pirmos savaitės paskirto gydymo ir nosies praplovimų katytė pradėjo valgyti pati.

<span;>Klinikai likome skolingi 270 eurų.

<span;>Informacija galintiems mus paremti:

<span;>VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Lėjai”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

<span;>Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES