Foto

Prašome paramos katinėliui Snieginukui

 
🍀 Prašome paramos katinėliui Snieginukui 🍀
Ketvirtadienį vakare sulaukėme pagalbos prašymo. Važiuodama netoli Trakų mergina pusny pamatė katiną. Sako pati nežinanti, kaip jį pastebėjo. Netoli gulėjo kartoninė dėžė, buvo panašu, kad katinu kažkas žiauriai atsikratė.
 
Priėjus arčiau, klimpdama pusnyse, mergina pamatė liūdną vaizdą. Katinėlis buvo labai sušalęs, miauksėjo, prašėsi pagalbos, galva jo buvo kraujuota, o nuo uodegos nusilupusi oda.
 
Ačiū labai, Natalija, kad esate stipri moteris ir sugebėjote katinėlį paimti ir atvežti į veterinarinę kliniką. Tikrai iš pradžių atrodė, kad mums bus belikęs vienintelis būdas padėti gyvūnui – nutraukti jo kančias. Visgi turėjome daugiau vilčių.
 
Labai dėkojame ir Pet City Nordika klinikos personalui, kad priėmė mus jau vėlų vakarą ir iškart operavo katiną.
 
Laukėme kitos dienos ryto, nes tai, kad uodegos šalinimo operacija pavyko, dar nieko nereiškė. Kažkas labai stipriai katiną sukandžiojo – ant jo kūno buvo didžiulių hematomų. Buvo didelė rizika, kad pradės kauptis skystis smegenyse.
 
Šiuo metu katinui statomos lašelinės, jis jaučiasi neblogai, gerai valgo, dėkingai murkia.
 
Deja, paaiškėjo, kad jis nekontroliuoja tuštinimosi ir daro šiuos reikalus po savimi, o jo pūslė prisikaupia šlapimo ir katiną reikia “išsiūsinti”. Belieka tik laukti, ar normalizuosis šlapimtakių veikla, kai jam užgis hematomos.
 
Už operaciją likome skolingi 140 eurų, o kiekviena jo praleista diena klinikoje dar kainuos papildomai apie 6 eurus.
 
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Snieginukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
P.S. Jei skaitote šį pranešimą feisbuke, kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES