Foto
Foto

Prašome paramos kačiukui Rytui

Prašome paramos kačiukui Rytui 🌬️
Užkūrė žmonės mašiną, iš po kapoto iššoko du maži kačiukai. Vienam pasisekė, kitam ne.
Kačiukai apie 1.5 mėnesio amžiaus.
Skubos tvarka traumuotas kačiukas buvo pristatytas į veterinarinę kliniką Pet City Ozas.
Uodegos lūžis, žandikaulio įšnirimas, žandikaulio lūžis.
Pirmas dienas buvo leisti vaistai ir, kadangi pats valgyti negalėjo, kačiukas buvo maitinamas. Reikėjo laiko, kad suprastume, ar vargšelis išgyvens, ar bus įmanoma jam padėti, ar jis kovos už savo gyvybę.
Buvome nustebę, kai kitą dieną atkeliavę į kliniką radome ten veterinarę Margaritą, kuri tą dieną turėjo išeiginę. Ji atvyko aplankyti, pamaitinti savo sunkų ligonį. Supratome, kad kačiukas turi vilčių, kokia bebūtų sudėtinga jo situacija.
Šiuo metu Rytui apatinis žandikaulis užfiksuotas su viela, viršutinis sugijo, apnuoginto kaulo jau beveik nesimato. Pažeistas trišakis nervas, dėl to Rytas keistai mirgsi, bet su laiku turetų ir šita problema išnykti. Uodegos lūžis sugijo ir jos šalinti nereikia.
Dar kačiukui negalima valgyti sauso maisto, turi būti stebimas, todėl vis dar gyvena klinikoje.
Labai miela matyti, kai Rytukas pradeda kniaukti vos išgirdęs Margaritos balsą, o jei ji atidaro narvelį, iškart šoka jai į glėbį. Ir dėkoja, dėkoja.
Kažkada galėsime surasti jam naujus namus, kur jis mylės savo šeimininką, kaip dabar myli Margaritą.
O kol kas jam reikia stiprėti ir ėsti Royal Canin Recovery konservus, kurių mums labai trūksta. Galintys paremti mus šiais konservais labai laukiami.
Sąskaita už Rytuko gydymą jau pasiekė 350 Eurų.
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Rytukui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą Facebook’e ir aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES