Foto

Prašome paramos Abrikoso gydymui

☘️ Prašome paramos Abrikoso gydymui ☘️

Jau ruduo įpusėjo, o mes vis nesiliaujame sulaukę skambučių dėl kačiukų, kuriems reikia pagalbos. Nuvažiuoti ir išgelbėti visus tiesiog fiziškai nespėjame. O situaciją dar apsunkina ir tai, kad mažylių į prieglaudą be skiepų priimti negalime. Todėl naujokams pirmiausiai reikia surasti laikiną namų globą arba stacionarą kurioje nors veterinarinėje klinikoje. Stacionaro kartais prireikia net kelioms savaitėms, kol mažyliai paskiepijami ir susidaro imunitetas.

Žinote, tikrai gaila leisti pinigus ne gydymui, o tiesiog laukimui stacionare, kol kačiukai bus paskiepyti, bet jei nėra laisvo globėjo, į globojamų kačių būry neskiepytų naujokų, deja, leisti negalime, nes yra didelė rizika užkrėsti visą prieglaudą.

Šį kartą gavę pranešimą apie kačiukus apsidžiaugėme, kad radę žmonės galės juos pagloboti savo namuose. Taigi Smėlis, Alba ir Abrikosas buvo pagauti ir prasidėjo jų ruošimas naujiems namams.

Deja, ne viskas buvo taip paprasta, kaip atrodė pradžioje. Pasirodo, Abrikoso priekinė letena buvo lūžusi ir tuos lūžius būtinai reikėjo tvarkyti. Labai pasisekė oranžiniam kačiukui, kad pateko į tokias geras rankas, nes kitaip gal jau ir nebūtu jo tarp gyvųjų.

Abrikosas buvo išoperuotas Pet City Nordika klinikoje ir po savaitės gydymo buvo paleistas į laikinus namus su sąlyga, kad mėnesį jam bus taikomas narvo režimas. Teko globėjams atskirti vargšelį nuo broliuko ir sesutės, bet ko nepadarysi, kad tik katinas sveiktų. Dabar Abrikosas jau pilnai atsistatęs ir gali lakstyti ir džiaugtis gyvenimu, jo broliukai jau ieško naujų namų. O mums belieka padengti jo gydymo sąskaitą 542.49, kuri butu dar didesnė, jei ne viso mėnesio namų globa, ir tuoj galėsime ieškoti namų ir Abrikosui.

Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Abrikosui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą Facebook’e ir aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

 

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES