Foto

PRAŠOME PAGALBOS – TRŪKSTAMA SUMA 1800 Eur

PRAŠOME PAGALBOS – TRŪKSTAMA SUMA 1800 Eur

PASAKA APIE SKOLAS

Gyveno vienoje sostinės prieglaudoje virš dviejų šimtų gyvūnų. Pilki, juodi, margi, su odos problemomis, bet su ūsais, be letenos, bet plačiai besišypsantys, rodantys savo sutvarkytus ar gydymo laukiančius dantukus. Gyveno taikiai, valgė sočiai, miegojo minkštai. Vyresni bei subrendę taikėsi su mažylių išdaigomis, suprasdami, kad mažyliai čia neužsibus, kad juos paaugins, paprotins ir išleis „į gyvenimą“.

Skirtingo plauko, būdo, reikalaujantys skirtingų laikymo sąlygų ir daugelis iš jų ypatingos priežiūros, nes geriausiu atveju akytės supūliuoja, nosytė bėga, blogiausiu – paskirtas gydymas visam gyvenimui. Visam gyvenimui prieglaudoje.

Taip ir verda kasdienis prieglaudos darbuotojų gyvenimas: priėmimas, sveikų gyvūnų paruošimas gyvenimui namuose, likusių – gydymas, slaugymas, gelbėjimas. Taip ir vyksta gyvūnų apykaitos ciklas prieglaudoje. Kažkam jis neįtikėtinai trumpas, kažkam viso gyvenimo ilgio. Tačiau kiekvienas patekęs į prieglaudos globą gyvūnas privalomai apsilanko rūmuose pas gerąsias fėjas. Fėjos (ir burtininkai) stropiai apžiūri, apglosto, pražiodo kiekvieną ir suženklina – čia tik trumpos procedūros, kurios laukia kiekvieno – mažo ar didelio – likimo nuskriausto, tapusio beglobiu. Tokios visai maaažos procedūros ne vaikiškomis kainomis 🙂 Į jas paprastai pasakų skaitytojai net nekreipia dėmesio. Tačiau visi tokių pasakų žinovai puikiai supranta, kad ne nuo gerųjų fėjų, gelbėjančių beglobių pilvukus nuo kirminų, kūnelius nuo virusinių ligų, kojytes, rankytes, akytes ir net gyvybes, priklauso vaistų ir procedūrų kainos… 🙂 Ačiū visoms fėjoms, kantriai laukiančioms sąskaitų apmokėjimo.
Nesibaigs mūsų pasaka liūdnai, nes liūdinti žmones nėra mūsų tikslas. Mūsų pasaka neturės pabaigos (bent jau ne greitai 🙂 ), nes labai daug pasiklydusių ir nuskriaustų laukia stebuklų ir gerųjų fėjų. Nesibaigs mūsų pasaka ir tol, kol turime Jus – pasiruošusius padėti kiekvienam jos herojui sulaukti savo asmeninio stebuklo.

Maža mūsų karalystė 🙂, tačiau talpi 🙂 Kiekvienam bandome rasti maksimaliai geriausiai sprendimą, patiriant minimalias išlaidas, bet…

Šiandien kreipiamės į visus neabejingus, kurie nori prisidėti prie (ne)eilinio stebuklo. Gal jis nebus toks akivaizdus, tačiau kažkam gali kainuoti gyvybę. Labai prašome padėti apmokėti skolas gerosioms fėjoms, kad ir toliau galėtume kreiptis į jas, neraudonuodami ir nenuleisdami akių iš gėdos dėl neapmokėtų sąskaitų….

Paaukoti skolos padengimui galite VšĮ „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ilgai ir laimingai”
https://www.paypal.me/tautmilesgloba

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES