Foto
Foto
Foto

Pašome paramos katinui Titanui iš Kalvarijų gatvės

Pašome paramos katinui Titanui iš Kalvarijų gatvės 🌻

Antrąją Velykų dieną Kalvarijų gatvėje pastebėtas katinas, kurio sveikatos būklė buvo akivaizdžiai prasta. Neabejingi žmonės, kurie savo šventinę dieną suteikė šventę ir gyvūnui – jį sugavo ir nuvežė į Jakovo veterinarijos kliniką. Titanas buvo skubiai operuojamas. 15 centimetrų žarnos buvo iškritę per išangę, jos galiukas buvo nekrozuotas. Operacija buvo sunki. Nekrozuotas galiukas pašalintas, žarna sugrąžinta į organizmo vidų ir prisiūta pilvo ertmėje.

Šis gražuolis tikras kovotojas! Dabar jis jaučiasi labai gerai, yra be galo meilus, dievina žmogaus draugiją ir pakasymus. Labai tikimės surasti jam namus, kur juo būtų rūpinamasi su didele meile. 💓

Katinėlio operacija kainavo 350€ + 30€ vaistai. Labai prašome paaukoti katinėliui tiek, kiek galite. Katinas bus nukirmėlintas, paskiepytas, suženklintas, kastruotas. Bent mažas Jūsų prisidėjimas mums reiškia daug.

Informacija galintiems mus paremti: VšĮ „Tautmilės globa“, įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Titanui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Kaip visada labai prašome tų, kurie skaitote šį įrašą feisbuke, kai pervedate paramą, komentare po paramos prašymu parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES