Foto

Paremkite mūsų globojamus kačiukus

Ant rankų pirštų jau sunkiai suskaičiuosi, kiek kačiukų glaudžiasi prieglaudoje ir mums gelbstinčių laikinų globėjų namuose.
Didelė dalis randamų kačiukų serga rinotracheitu – beveik visų akytės apsitraiškanojusios, juos kamuoja karščiavimas ir sloga. Mažyliams iškart pradedamas gydymas antibiotikais ir duodami vitaminai.
 
Nuotraukoje matote mūsų naujokėlę – mažylę Lurdes. Pasakiško grožio, bet labai išsilpusią katytę. Ne tik rinotracheitas, bet dar ir grybelis. Panašu, kad viena akutė jau per stipriai pažeista viruso ir katytė liks be jos :/
 
Labai prašome jūsų finansinės pagalbos mūsų globojamiems kačiukams. Visi kartu padėkime jiems kuo greičiau pasveikti, kad neužtruktume pradėti jiems naujų namučių paieškas.
 
Visi, kas tik galite, prisidėkite prie kačiukų gerovės finansiškai. Taip pat mums labai reikalingas kokybiškas sausas maistas ir konservai kačiukams.
 
Mūsų prieglaudėlės sąskaita – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Kačiukams” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES