Foto
Foto
Foto
Foto

Parama gyvūnams iš garažų

🍀 Prašome paramos keturiems apleistiems gyvūnams iš metalinių garažų teritorijų 🍀
 
Prieš naujus metus prie griaunamų Vilniaus metalinių garažų pastebėta nemažai benamių gyvūnų. Dėl keletos jų kreiptasi ir į mus.
 
Iš Liepkalnio metalinių garažų teritorijos mums buvo atvežtos dvi katės. Vienas iš jų piktuolis, kurį pavadinome Ryžiku. Nors su vyriškiu, kuris jį šėrė, turėjo labai gerus santykius, įdėtas į transportavimo dėžę jis pasiuto. Matyt, ne juokais išsigando :/ Jis buvo nuvežtas į Buivydiškių kliniką. Veterinarus sunkiai prisileido, buvo labai agresyvus, bet matėsi, kad turi daug sveikatos problemų. Šiaip ne taip reikėjo jam padėti. Tyrimai rodė prastus inkstų ir kepenų rodiklius. Buvo paskirtas gydymas, nuvalyti dantys, keli ištraukti. Taip pat katinas buvo paskiepytas. Dabar jau atvykęs pas mus į prieglaudą, mokosi pasitikėti žmonėmis. Labai tikimės susidraugauti.
 
Kitą katytę, kuri atvyko iš tų pačių garažų pavadinome Pūkute. Ji nuostabaus charakterio, švelni, meili. Labai myli žmones ir tikrai suras savo namučius.
 
Dar vienai katei pagalbos buvo kreiptasi iš kitų garažų. Kai pamatėme ją ji buvo leisgyvė. Galbūt nusilpo ir sušalo. Dvi paras pragyveno klinikoje veterinarų prižiūrima. Tačiau nebuvo pagerėjimo. Buvo nuspręsta nekankinti ir užmigdyt.
 
/NAUJIENOS: REKSAS NEIŠGYVENO/ Ketvirtasis atvyko pas mus iš Salininkų garažų. Tai vyresnio amžiaus šuo. Viena moteris metalinių garažų teritorijoje pastebėjo prie būdos pririštą šunį. Matyt, buvo laikomas garažams saugoti :/ Garažus išgriovė, o jį ir paliko :/ Moteris ėmė lankyti jį ir šerti. Vėliau kreipėsi į mus. Paskambino, kad šuo labai prastai jaučias ir kad veža jį į kliniką. Įtarimas, kad prisivalgė žiurknuodžių ar kažko panašaus. Savijauta prasta. Sąskaitas už jo gydymą apmoka geroji jį radusi moteris.
 
Klinikai likome skolingi 280 Eur už Ryžiką ir 60 Eur už katytę, kurios nepavyko išgelbėti. Iš viso 340 Eur.
 
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Gyvūnams iš garažų”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES