Foto

Pagalba Baryniai

Jau nepirmas vakaras, kai po darbų prieglaudoj prisėdu prie kompiuterio ir bandau savyje rasti jėgų ir žodžių, kad galėčiau papasakoti katytės Barynios istoriją.. Bet vis prisiminus jos kūnelio vaizdus mintys nori kuo greičiau keliauti tolyn, nes kiekvienas bent šiek tiek empatiškas gyvūnams žmogus pamačius sužąlotą gyvūną suvokia kiek skausmo jis patiria. Tas skausmas būna nebylus, dažniausiai viską išduoda jų akys..
Barynia buvo pastebėta valkataujanti Bajoruose. Jos kojytė buvo sužeista, todėl paparšėme ją pastebėjusios moters katę pagauti ir nuvežti į kliniką.
Veterinarei atidžiau apsižiūrėjus katytę, atrodo nesunkus kojos sužeidimas pavirto į man dar nematytą košmarą – priekinės kojytės oda visiškai atsiklijavusi ir kaba ant negyvų audinių. Kas baisiausia – oda apmirusi buvo ir pilvo srityje, kur taip pat žiojosi atviros žaizdos. Nors mačiusi atrodo esu jau visko, bet šitas vaizdas matyt įstrigs galvoje dar ilgai..
Esu labai dėkinga Tarandės veterinarijos gydytojoms, kurios nepasimetė ir profesionaliai suteikė Baryniai pagalbą. Jos pilvo žaizdas kiek įmanoma susiuvo, o kojos negyva oda buvo pašalinta, kiekvieną dieną jai reikalingi perrišimai ir žaizdų valymas. Šiuo metu ji klinikos stacionare ir mūsų dideliam dideliam džiaugsmui sparčiai gyja ir oda po truputi traukiasi.
Pati Barynia yra nuostabaus kantrumo, meilumo ir gerumo įsikūnijimas, kuri tnaujai užgimusi greitu metu galės ieškoti sau namų.
Tuo tarpu mums labai reikia Jūsų pagalbos apmokant Barynios stacionaro ir gydymo išlaidas. Paaukoti kaip visada galite pervesdami pinigėlių į mūsų sąskaitą – Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Baryniai” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES