Foto

NAMINUKUI REIKIA JŪSŲ PAGALBOS! TRŪKSTA 180EUR!

Naminukui

NAMINUKUI REIKIA JŪSŲ PAGALBOS!TRŪKSTA 180EUR!Naminukas PetCity klinikos stacioanre gyvena jau daugiau nei 2 mėnesius. Jis yra be galo mielas ir draugiškas tiek žmonėms tiek kitiems katinėliams, lengvai paperka širdis ne tik savo katinišku grožiu, bet ir nuoširdžiu gerumu. Tačiau visus šitus mėnesius kelią į namus užkerta jo šnopuojanti nosytė. Klinikoje išbandė ne vieną antibiotiką, nosytės lašinimus, tačiau Naminukas vis grįšta prie šnopuojančios nosies. Kad galėtume išsiaiškinti kas tiksliai sukelia nuolatinę slogą turime jam atlikti magnetinį rezonansą, kad veterianrai tiksliai galėtų pamatyti kas sukelia šitą problema – ar tai polipas nosyje? Ar tai kreiva nosies pertvara? Ar tai nosyje besislepiantis grybelis?Į šituos klausimus galime atsakyti tik Jūsų pagalba, nes magnetinio rezonanso kaina net 180EUR, o šiuo metu prieglaudai, tai neįkandama suma.. Naminukas jau senai nusipelnęs namų ir norime, kad ten iškeliautų visiškai sveikas ar bent jau su aiškia diagnoze. Labai prašome Jūsų pagalbos ir su viltimi lauksime paramos mūsų nuostabiajam Naminukui.Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Naminukui”https://www.paypal.me/tautmilesgloba

Posted by Tautmilės Prieglaudėlė on 2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis

 

NAMINUKUI REIKIA JŪSŲ PAGALBOS!
TRŪKSTA 180EUR!
Naminukas PetCity klinikos stacioanre gyvena jau daugiau nei 2 mėnesius. Jis yra be galo mielas ir draugiškas tiek žmonėms tiek kitiems katinėliams, lengvai paperka širdis ne tik savo katinišku grožiu, bet ir nuoširdžiu gerumu. Tačiau visus šitus mėnesius kelią į namus užkerta jo šnopuojanti nosytė. Klinikoje išbandė ne vieną antibiotiką, nosytės lašinimus, tačiau Naminukas vis grįšta prie šnopuojančios nosies. Kad galėtume išsiaiškinti kas tiksliai sukelia nuolatinę slogą turime jam atlikti magnetinį rezonansą, kad veterianrai tiksliai galėtų pamatyti kas sukelia šitą problema – ar tai polipas nosyje? Ar tai kreiva nosies pertvara? Ar tai nosyje besislepiantis grybelis?
Į šituos klausimus galime atsakyti tik Jūsų pagalba, nes magnetinio rezonanso kaina net 180EUR, o šiuo metu prieglaudai, tai neįkandama suma.. Naminukas jau senai nusipelnęs namų ir norime, kad ten iškeliautų visiškai sveikas ar bent jau su aiškia diagnoze. Labai prašome Jūsų pagalbos ir su viltimi lauksime paramos mūsų nuostabiajam Naminukui.Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Naminukui”
https://www.paypal.me/tautmilesgloba

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES