Foto

Mickaus ir Žiogo gydymo sąskaitos

🍀🍀 LABAI PRAŠOM PASTEBĖTI ŠIUOS ŠUNELIUS 🍀🍀 ir
🍀labai prašom prisidėti prie apmokėjimo už jiems suteiktas vet. paslaugas🍀
Dviems mūsų globotiniams – Žiogui ir Mickui – po patekimo pas mus pasireiškė epilepsijos priepuoliai. Žiogui dažnesni, Mickui retesni. Nežinia, gal iš streso patekus į prieglaudą, o gal dar dėl kažko.
Abiejų jų patekimo į prieglaudą istorija panaši – rasti klaidžiojantys, neabejingų žmonių pastebėti ir atgabenti į prieglaudą. Žiogas striksi visur, laksto laimingas, susiranda sau veiklos, žaidimų. Toks pozityvus ir judrus, kad net juokas iš jo ima žiūrint į jo šėliones. Vidutinio dydžio, patinėlis, ant krūtinės turi baltą dėmę. Mickus – ramesnio būdo, labai švelnus ir mielas šuo.
Vežėme juos pas veterinarus patikrinti dėl priepuolių. Paskirti vaistai. Veterinarams likome skolingi 250 eurų už jiems suteiktas paslaugas ir vaistus..
Galintiems mus paremti, informacija žemiau:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Už spalio vet. sąskaitas”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Ačiū
Taip pat norim priminti, kad abu šie nuostabūs, mieli, draugiški, aktyvūs ir jaunatviški šuneliai dar ir namų labai, labai ieško! Dėl jų skambinkite +370 671 51274 Olgai, Vilnius
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES