Foto

MATEMATINIAI ŽAIDIMAI ARBA…

MATEMATINIAI ŽAIDIMAI ARBA PRAŠOME PAGALBOS LINKSMAI 🙂

Baigėsi mėnuo – visi kažką skaičiuoja: rezultatus, išlaidas, algas. Ir mums šiandien rankas niežti paskaičiuoti…..kačiukus! O koks ten yra lietuvių liaudies priežodis? Jei kairį delną niežti – pinigų gausi?

Per GEGUŽĖS mėnesį priglaudėme 7 (SEPTYNIAS) suaugusias kates.

Per GEGUŽĖS mėnesį Rasų g. prieglaudoje priėmėme 36 (TRISDEŠIMT ŠEŠIS !!!) mažus (kai kurie dar net nebuvo atsimerkę) trapius, gležnus nuolatinės priežiūros reikalaujančius kačiukus. Dauguma jų našlaičiai. Iš trijų pas mus esančių maitinančių kačių tik vieną priėmė svetimus vaikus ir apart savų trijų kačiukų šiuo metu augina dar 5 našlaitėlius.

Gausus derlius, kurio rinkti neplanavome, nes nei sėjome, nei sodinome, tačiau vis tiek viliamės visus mielus, gražius, SVEIKUS katinukus greit (suženklinus, nukirminus) palydėti į namus.

Skaičiuojame toliau. Mažylių tarpe yra tokių, kuriems reikia daugiau nei vietos prieglaudoje, pilvuko paglostymo/masažavimo, kokybiško maistuko. Uno ir Grapa turi problemų su akytėmis, Grapai (ją matote nuotraukoje) akytę operuos jau pirmadienį gydytoja Irina PetCity klinika klinikoje.

Skaičiuodami kačiukus, neišvengiamai grįžtame prie eurų skaičiavimo, ir (štai kodėl niežtėjo tą kairį delną……) prašymo prisidėti prie kačių išlaikymo išlaidų. Mums (tiksliau – kačiukams) labai reikia kokybiškų konservų, kuriuos galėtumėme sumaitinti švirkštu. Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir padrąsinimo, o Grapai – sveikatos ir sėkmingos operacijos.
Tuo pačiu, labai norime padėkoti žmonėms, kurie atsišaukė ir padėjo su laikinąja globa, tiems, kurie priėmė našlaičius į savo namus ir „paskolino“ jiems savo kates-mamas.

Matematika – tikslus mokslas – 1+1=2 🙂 1 kačiuko (nepriklausomai nuo dydžio ir amžiaus) ženklinimas, paruošimas skiepui ir skiepas kainuoja 13 Eur. Ir prašome: (36+7) katinų * 13 Eur =559…. Ir visi skaičiai su EUR ženkliuku pabaigoje. Neskaičiuojant konservų ir operacijų.

Gavosi linksmai? 😛 Mes nosies nukabinti nežadame (tiesą pasakius laikas nuo laiko nukabiname 😉 )

Prisidėti prie kačiukų derliaus galite ir Jūs:

VšĮ „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, sąskaitos Nr.LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Kačiukų matematika”
https://www.paypal.me/tautmilesgloba

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES