Foto

Kiek katinui Dunojui kainavo benamio likimas?

Kiek katinui Dunojui kainavo benamio likimas?

Tik gyvybę… Kažkas šiuo dideliu auksaspalviu gražuoliu atsikratė dar vasarą.. Šerėjos jį prižiūrėjo ir maitino, kaip ir kiekvieną bėdulį, gyvenantį gatvėse. Tačiau žiema jam buvo negailestinga. Prižiūrėjusi mergina pastebėjo, kad jis nebeišlenda iš namelio, sloguoja, tapo apatišku ir liūdnu, tiesiog pasikeitė. Tuomet ir kreipėsi pagalbos į mus.

Manėme, kad Dunojaus sveikatą pakirto paplitęs rinotracheitas ar kitas katėms pavojingas virusas, tačiau pastebėję rimtesnius simptomus – katinas nesišlapino – nedelsiant kreipėmės pagalbos į veterinarinę kliniką, kur jam buvo atlikti kraujo, šlapimo tyrimai, padaryta echoskopija.

Diagnozė buvo labai liūdna – ūmus inkstų uždegimas…..Echoskopijos metu veterinarė diagnozavo siaubingai išdidėjusius inkstus – dar pabandėme kažkaip jam padėti, lašinti lašelines, bet jokio pagerėjimo nebuvo. Nusprendėme išlaisvinti jį iš kančios ir išlydėti ten kur nebeskauda…

Nors Dunojaus nebėra ir nebuvo net progos pasvajoti apie tai, kad jis gali turėti naujus namus, kuriuose šiltai sau leistų dieneles šalia pilno dubenėlio maisto, liko skolos klinikoje už bandymą jam suteikti galimybę pasveikti….

Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl vėl prašome prisidėti prie mūsų misijos – padėti tiems, kurie negali padėti sau.

Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ilsėkis Dunojau”
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES