Foto

Katinėlio Ryžulkos istorija

● Katinėlio Ryžulkos istorija ●
Norime Jus supažindinti su mūsų naujoku Ryžulka. Jam vos 4-eri. Katinukas buvo rastas Vilniuje, Šeškinės rajone. Ryžulka gyveno lauke, jį pamaitindavo ir kiek galėjo prižiūrėjo moteris, kuri jį rado. Manome, kad anksčiau katinukas turėjo namus, nes matosi jog buvo prižiūrėtas, yra draugiško charakterio ir labai meilus.
Deja, po gyvenimo lauke, Ryžulka labai sublogo, ir kaip ir dažniausiai nutinka lauke gyvenantiems gyvūnams, jam prasidėjo sveikatos problemos. Katinukas buvo pristatytas į Vaidos veterinarijos kliniką, kur buvo gydomas (turėjo didelių problemų su kepenimis). Gydymas truko labai ilgai, beveik mėnesį. Į prieglaudą tokio sergančio ir neskiepyto katinėlio negalėjome paimti, nes būtų buvę pavojinga jo sveikatai atsidurti prie daug kitų kačių. Todėl beveik mėnesį katinėlis praleido veterinarinės klinikos stacionare.
Šiuo metu katinukas jau paskiepytas ir sveiksta, vaistų nebereikia, tačiau labai reikia specialaus maisto. Vaidos veterinarijos klinikai už Ryžulkos gydymą likome skolingi 630 Eur.
Esame labai dėkingi moteriai, kuri rado Ryžulką ir iš karto jo gydymui paaukojo 100 Eur. Dėl likusios sumos surinkimo labai prašome Jūsų visų pagalbos! Taip pat, labai laukiame specialaus maisto: L/d hill’s arba analogiško iš Royal arba Specific.
Ryžulka visiems dėkoja už pagalbą ir jau ruošiasi ieškoti naujų šeimininkų! Galintiems mus paremti, informacija žemiau:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ryžulkos išlaidos”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Ačiū ❤
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate ❤

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES