Foto

Kačių antplūdis…

Šiek tiek transliacijos iš kačių namelio 😀 Štai kaip jie mus prieglaudoje besitvarkančius kasdien linksmina. Kačiukai, katės užplūdusios prieglaudą… Tiek jų skirtingų pas mus laukia namų.
 
Pastaruoju metu prieglaudoje jau su baime ir neviltim atsiliepinėjame į skambučius :/ Tiek skambučių dėl nelaimėlių, į bėdą papuolusių, benamių kačių. Ir taip sunku pasakyti, atleiskite, prieglauda perpildyta, viskas kuo šiuo metu galime padėti, tai pasidalinti skelbimu ir tikėtis, kad atsiras žmonių, kurie galės padėti, prisidėti.
 
Esame tokie dėkingi visiems, kurie atsiliepiate, kurie ištiesiate pagalbos ranką ir padedate prieglaudoms, kurie sutinkate gyvūnus laikinai pagloboti namuose, nuvežti į veterinarines… Prieglaudos ribotos erdvės, finansų, žmogiškųjų resursų, jos nesugeba padėti visiems. Ačiū jums, kad daugiau ir daugiau jūsų sakote “ir AŠ GALIU PADĖTI, NĖR KO LAUKTI, SUSIVIENYKIM IR PADĖKIM”. Ačiū <3 Ir ačiū, gyvenime, kad mūsų visuomenės požiūris į beglobius gyvūnus nors iš lėto, bet labai pozityviai keičiasi <3 Iš tiesų tai esam labai laimingi, nors kartais ir atrodo, kad viskas beviltiška, beprasmiška, bet taip atrodo tik trumpam 🙂 Kartu mes tokiaaaaa jėga <3
 
O jei turėtumėte galimybę prisidėti prie prieglaudos egzistavimo finansiškai, labai prašytume jus tai padaryti. Mūsų skolos veterinarinėse didžiulės :/ o be jūsų paramos mums niekaip neišgyventi :/ Paaukoti galite ne tik į mūsų asmeninę sąskaitą, bet ir į vienos iš su mumis bendradarbiaujančių veterinarinių klinikų sąskaitą.
 
Klinikos rekvizitai: UAB Pet City klinika, įmonės kodas 304215601, Sąskaitos Nr.LT257300010146199461. Būtinai paskirtyje nurodykite, kad pinigai skirti VŠĮ “Tautmilės globa” išrašytoms sąskaitom padengti.
 
Prieglaudos sąskaita:
Všį „Tautmilės Globa“,
įmonės kodas 302710895,
Sąskaitos Nr.LT67 7300 0101 3036 2000,
Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

 

 

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES