Foto
Foto

IŠGYVENTI TAM, KAD GYVENTI

Svilės gyvenimas matyt ir prasidėjo statybose: vos metukų maža katytė buvo pastebėta ieškodama ten prieglobsčio, ten ir rasdavo maisto trupinėlius prie statybininkų, kurie kartas nuo karto pamaitindavo mažylę.

Svilė buvo sterilizuota rugpjūčio mėn. ir paleista atgal į gatvę, tačiau praėjus 2-iems mėnesiams ir atšalus orams pasigavo infekciją, kurios pasiekoje savaitę ar daugiau be maisto, nes dėl stipraus burnos uždegimo fiziškai tiesiog nebegalėjo valgyti. Iš statybų paimta kai jau vos rodė gyvybes ženklus…

Šiandien jau daugiau nei savaitė, kaip ji gydoma Pet City klinikoje. Galime pasigirti puikiu rezultatu – katytė atsigavo, noriai ir gerai valgo, domisi aplinka, bendrauja su visu personalu, murkia, laukia lankytojų, ir pasirodė kaip labai meili, švelni, paklusni.

Gydymas bus tęsiamas iki lapkričio 14 dienos. Labai ieškome po klinikos laikinos globos,o dar geriau – pastovių namučių. Taip pat prašome prisidėti prie Svilės gydymo.

Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Slivos gydymui” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

Dėl Svilės kreiptis: 863333935 Olesia

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES