Foto

Dalmantinė sveiksta

Norime pasidalinti su jumis naujienomis apie katytę Dalmantinę, kuri buvo rasta partrenkta ir stipriai sužalota Vilniaus aplinkkelyje.
 
Operacija praėjo sėkmingai. Lūžiai buvo sutvarkyti. Dalmantinė jau stojasi ant kojų, jaučiasi neblogai, maitiname kol kas tik konservais. Šiokį tokį nerimą kelia šlapimo pūslė, kuri irgi buvo sužalota. Jai kol kas dar vis kiek sunkiau šlapintis. Iškart po operacijos turėdavome spaudydami jai pilvelį padėti išsišlapinti, bet dabar jau 2 kartus per parą ji pasišlapina pati. Svarbiausia, kad pūslė dirbtų ir ji galėtų sąmoningai šlapintis, nes jei išbėgs tik susikaupęs perteklius, tai gali kilti infekcijų. Stebim Dalmantinės sveikimą toliau ir labai tikimės, kad viskas atsistatys ir Dalmantinė galės pamiršti nelaimingą įvykį ir gyventi visavertiškai.
 
Operacija kainavo 414 eurų :/ Jei tik galite prisidėti finansiškai ir padėti mums padengti prieglaudos skolas veterinarinėm klinikom, labai jūsų prašome tai padaryti. Paaukoti galite VšĮ „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, sąskaitos Nr.LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite “Dalmantinei”.
https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Esame be galo Jums dėkingi už tai, kad visada esate šalia!

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES