Foto
Foto

Ario gydymui

Prašome pagalbos Ariui!

Praėjusį ketvirtadienį, vakare, netikėtai prieglaudoje sulaukėme moters su vaikais ir maža bėdele rankose – Pavilnyje rado valkataujantį nusilpusį katiną.

Savanoriai iš karto suprato, kad katino būklė prasta ir jam skubiai reikia veterinaro pagalbos. Eilinį kartą mums pagalbos ranką ištiesė ir tuoj pat priėmė PetCity klinika.

Deja, po apžiūros ir atliktų kraujo tyrimų šita maža bėdelė nebeatrodė tokia maža ir tapo didele bėda: po kailiu vieni kaulai, pūliuojančios dantenos, inkstų rodikliai labai prasti, dėl to reikalingos kasdienės lašelinės, paskirti antibiotikai, vaistai nuo uždegimo ir skausmo.

Arį palikome stacionare nuolatinei veterinarų priežiūrai ir tikimės geriausio – kai inkstų rodikliai atsistatys, galėsime tvarkyti dantukus – jis turi perspektyvą į normalų gyvenimą, dėl jo verta stengtis. Bet…..mums reikia apmokėti jo gydymo išlaidas.

Mes neturime kitokių pajamų, išskyrus Jūsų aukas, todėl vėl prašome prisidėti prie mūsų misijos – padėti tiems, kurie negali padėti sau.

Paaukoti galite Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Ario gydymui” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES