Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Ar šitaip turi atrodyti mama?

Vakar sulaukėme pagalbos šauksmo iš vaikino, kuris Paneriuose miške rado likimo valiai paliktus šuniukus su mama. Baisiausia, kad ji jau nebepanaši į šunį, jos būklė tiesiog klaiki – akimis galime suskaičiuoti kiekvieną kauliuką..
Šiuniukai deja, nors ir atrodo gražūs ir putlūs, bet tiek veterinarai tiek mes už tų išpūstų pilvų matome didžiulę problemą – šuniukai pilni kirmėlių.. Dėl šios priežasties iš ties dėl jų labai neramu, nes labai dažnai didelė kirmėlių invazija sukelia daugybę sveikatos problemų.
Labai labai prašome visų prisidėti prie Panerių šeimynėlės išlaikymo – mums reiks nukirmėlinti, nublusinti, sučipuoti, paskiepyti šuniukus ir mamytę, o svarbiausia žinoma šiuo metu atsakingai bandyti ją vėl paversti į padarėlį panašų į šunį.
Džiaugiamės bent jau jos gera nuotaika, kuri duoda vilčių, kad viskas bus gerai ir Jūs būsite kartu su mumis!
Visi galintys prisidėti paaukoti galite į Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodžius “Panerių šeimynai” Paypal:Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL

P.S mums labai reikalingi kokybiški konservai ir mažylių maistas, kad galėtume sėkmingai sveikti. Labai lauksime dovanų Rasų g.39
Taip pat labai laukiame ką nors žinančių apie šiuos šuniukus ir kalytę. gal žinote kas jų šeimininkai? 867445140

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES