Foto

Prašome paramos už sušaudytos katytės gydymą

Prašome paramos už sušaudytos katytės gydymą
 
Mums buvo skambučiu pranešta, kad Letvaryje prie žmonių atšliaužė partrenkta katytė.
 
Nuvežus į Toto veterinarinę kliniką paaiškėjo, kad tai ne automobilio sužalojimai. Gydytoja katytės kūne rado 5 kulkas. Viena buvo užstrigusi stubure ir taip užrakinusi katės galimybes judėti.
 
Katytei atlikta operacija. Tikimės, kad išgis ir galės pilnavertiškai gyventi: tuštinasi, šlapinasi, jautrumas kojose yra.
 
Baisiausia, kad katytę apžiūrėjusi gydytoja suprato, kad tai dar maitinanti katė, bet katę radusios moteriškės apieškojusios aplink kačiukų iš pradžių nerado.
 
Tik kiek vėliau išsiaiškinome, kad katė atšliaužė iš kitos gatvės pusės, Klevo g., Lentvaris. Mums žinoma ta vieta, nes ten gyvena didelė valkataujančių kačių populiacija. Mūsų savanorė Gabrielė gyvena netoli, vežioja maistą joms.
 
Ten buvo rasti ir kačiukai. Ačiū dievui jau moka valgyti, savarankiški. Bet reikėjo juos gelbėti iš ten kuo greičiau, kaip ir kitas kates. Ne tik kad jos niekieno, bet dar kažkas jas naudoja kaip taikinį :/
 
6 kačiukai buvo pagauti sekmadienį ir nuvežti į Buivydiškių kliniką.
 
Bėda ta, kad katė baikšti. Jei nevaldytų kojų, tektų užmigdyti, nes yra visiškai laukinukė, baikšti, nelaisvėje neišgyventų. Tikimės, kad atsigaus jos kojos, tada sterilizuosime ir galėsime paleisti į laisvę.
 
Už katytę kol kas esame skolingi 240 Eur.
 
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Sušaudytai katei”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES