Foto
Foto
Foto

Prašome paramos katinui Karibui

🍀Prašome paramos katinui Karibui 🍀

Dar vasarį Architektų g. neabejingi žmonės rado sužeistą katinėlį. Ieškodami jam pagalbos atvežė į Pet City Domus Pro kliniką. Buvo sutarta, kad gyvūną po gydymo perimsime į prieglaudą.

Letenėlė atrodė labai baisiai – galėjo būti nudeginta ar kitaip sužalota… Sunku pasakyti.

Karibui, tokį vardą jam suteikė klinikos personalas, buvo padaryti kraujo tyrimai ir rentgenas. Lūžių nebuvo. Katinėliui pasisekė, kad sužeista koja nebuvo pradėjusi gangrenuoti. Buvo apsieita be operacijų. Vien su perrišimais pavyko išgydyti letenėlę.

Mielas ir draugiškas Karibas jau yra skiepytas ir kastruotas. Po savaitės jo laukia burnos higiena ir vieno danties rovimas, o tada jau ieškosime jam nuolatinių namų. Dabar skola už Karibo gydymą yra 230 eurų, burnos sutvarkymas kainuos dar apie 70 Eur.

Už veterinarines procedūras turime surinkti 300 Eur.

Informacija galintiems mus paremti:

VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Karibui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba

P.S. Jei skaitote šį pranešimą feisbuke, kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES