Foto

🐾❤️ Naujienos apie Gerdą ❤️🐾

🐾❤️ Naujienos apie Gerdą ❤️🐾
 
Gerda siunčia visiems linkėjimus. Ji po truputi sveiksta, tapo drąsesnė. Savo elgesiu ji rodo pasitikėjimą ir džiaugsmą. Pagaliau ji yra saugi, soti ir mylima. Pagaliau jai neskauda ir miega jaukiai įsitaisius guoly.
 
Pirmos dienos prieglaudoje, jai buvo tikras išbandymas: tiek gyvūnų, garsų, kvapų, visai nepažįstami žmonės, kurie ją mokė vaikščioti su nepažintu daiktu – pavadėliu.
 
Meilė, kantrybė ir švelnumas nugalėjo jos visas baimes. Neįmanoma neįsimylėti jos! Jos akys tokios nuoširdžios, o žvilgsnis toks gilus.
 
Gerda ištvėrė visus išbandymus ir sunkumus, adaptaciją prieglaudoje, operaciją, kurią sėkmingai atliko Jakovo veterinarijos klinikoje, visus vizitus pas veterinarus.
 
Mes tik galim įsivaizduoti kaip jai buvo baisu pirmą kartą eiti laipteliais, plytelėmis, važiuoti mašinoje. Juk ji 9 metus buvo pririšta prie grandinės ir išskyrus savo kiemą nieko daugiau nematė.
 
Už atliktą Gerdos operaciją ir vizitus pas veterinarus, liko 270 € skola. Gerda kartu su mumis labai prašo paaukoti pinigėlių, kad prieglauda padengtų šią skolą.
 
Jau labai greitai Gerda galės keliauti į naujus namus. Ji svajoja apie savo žmogų, kuris mylės ir galės tinkamai ją pasirūpinti . O ji žada padovanoti visą savo meilę.
Paremti Gerdą galite paaukodami mūsuų prieglaudai: Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ” Gerda sveik”.
 
Labai, labai jums ačiū ❤️🐾

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES