Foto
Foto
Foto

<3 Prašome paramos mūsų globotiniui Keksui❤️ 🔥

<3 Prašome paramos mūsų globotiniui Keksui❤️ 🔥

Kaip džiaugiasi širdis kai vis daugiau atsiranda neabejingų žmonių, kurie nepraeina pro šalį, pamatę, kad kažkam reikia pagalbos. Keksas sutiko būtent tokius žmones ir jų dėka liko gyvas.

Viena nuostabi neabejinga moteris paskambinino į prieglaudą pamačiusi galimai partrenktą katiną, kuris nebegalėjo net pajudėti. Negaišdama laiko ji iškart nuvežė jį į vet. kliniką.

Keksui buvo padaryta sudėtinga operacija, buvo operuojami abu dubens kaulai.

Norime labai padėkoti “Toto “ klinikai, o ypač gydytojai Veslavai, kuri daro stebuklus. keksas sveiksta.

Klinikai likome skolingi 370 €, o kartu su vaistais, vitaminais ir palutėmis bendra suma yra ❗️400€. Keksui labai reikia palučių, kol kas po operacijos ( neaišku kiek tai gali tęstis ) jis nekontroliuoja savo šlapimo ir dažnai daro po savim.

Keksas yra tikras kovotojas. Dabar jis po truputį sveiksta. Greičiausiai jis buvo kažkada išmestas žmonių į gatvę. Iš jo būklės galime spėti apie ilgą gyvenimą lauke, bet noras bendrauti ir jausti žmogaus šilumą, rodo, kad jis yra kažkada pažinęs žmogaus meilę.

Keksui maždaug 4 metai ir jis labai nori sveikti namuose. Keksas yra nuostabus ir kantrus katinas, tad rūpintis juo yra labai lengva. Jis bus nuostabus draugas, kuris gali padovanoti beprotiškai daug meilės ir kartu įveikti visus sunkumus. Jis žino geriau už bet ką, ką reiškia kovoti, ką reiškia ištvermė ir kantrybė.

Keksiukas bus dėkingas už kiekvieną paaukotą eurą 🙏❤️ arba palutę ❤️🙏.

Jeigu susidomėjote Keksų ir manote, kad esate tas jo Žmogus, skambinkite Olgai nr +370 (671) 51 274

Jei tik galite prisidėti prie gydymo išlaidų padengimo, paaukokote mūsų prieglaudai Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Keksui”

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES