Foto
Foto

🔥LABAI REIKIA Jūsų Paramos🔥 Totoškino gydymui

🔥LABAI REIKIA Jūsų Paramos🔥 Totoškino gydymui

Kaip įprasta beveik kiekviename kieme gyvena katės, o jomis rūpinasi šerėjai. Visi prie to esame pripratę.

Neseniai viena katėmis kieme besirūpinanti moteris paskambino su prašymu pagelbėti su katytės koltūnų kirpimu, nes už ausų jau buvo didžiuliai praplikimai.

Kai atvažiavome, pamatėme katę, supratome, kad jos didžiausia bėda ne susivėlę plaukai, o neįprastas kvėpavimas. Katytė buvo didžiulė, labai miela, pagavome ją lengvai. Kvėpavo ji visu kūnu.

Prieglaudoje labai stresavo, beveik nevalgė. Nuvežus į kliniką prognozės buvo labai liūdnos. Katė gavo traumą, dėl kurios per diafragmos išvaržą tulžis ir kiti virškinimo organai migravo į krūtinės ląstą, plaučiai liko užspausti ir katė net neturėjo galimybės įkvėpti oro, kai buvo guldoma ant šono.

Keli gydytojai pasiūlė nekankinti ir užmigdyti gyvūną, bet širdys sakė ką kitą. Toto gydytojos Jurgita ir Veslava pasiryžo operacijai, kuri praėjo labai sklandžiai, už ką labai labai joms dėkojame! <3

Gyvūnas iškart atgavo galimybę kvėpuoti, nustojo stresuoti ir savo meilumu džiugina mus visus. Po operacijos sužinojome, kad tai ne patelė, o patinas!

Taigi dabar jo vardas Totoškinas!

Per operaciją Totoškinui buvo grąžinti vidiniai organai į savo vietas, užsiūta diafragma, ištraukti sugedę dantukai, ir kartu su rentgenu tai mums kainavo 400 eurų. Labai prašome prisidėti prie šios sumos sumokėjimo!

Tie, kurie galite prisidėti prie prieglaudos gyvavimo finansiškai, labai prašome tai padaryti.

Paaukoti galite „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000
Tautmile@gmail.com PAYPAL*TAUTMILESGL pervedimo paskirtyje nurodant “Totočkino gydymui”

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES