Foto
Foto

🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾 Rastinukas

🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾
Rastinukas
 
Kiekviena diena mums prieglaudoje – tai sprendimų priėmimas… Priimti į prieglaudą į bėdą patekusį? O jei esam perpildyti? Ieškoti laikinos globos? O jei laikinos globos nerandam? Pasakyti, kad jau perpildyti ir negalime priglausti, kad šiuo metu vienintelis būdas, kaip galime padėti, tai pasidalinti skelbimu ir laukti, galgi kas atsilieps ir pagalba bus rasta? Dovanoti ar atsisakyti ir laukti kitų tinkamesnių žmonių mūsų globotiniui? Dar bandyti gelbėti sunkiai sužalotus, sergančius ar leisti jiems išeiti?
 
Kartais padėti išeiti lygu palengvinti kančias…
 
Akimirkomis, kai negalime padėti, būna labai liūdna, bet tada prisimename, kad visada padedame tiek, kiek mūsų galioje tuo metu padėti, ir nuo tos minties pasidaro ramiau.
 
Šį kartą istorija apie katinuką, vardu Rastinukas. Trumpa tai istorija ir galas liūdnas. Jam tebuvo mažiau nei metai. Kiek spėjome jį pažinti – jis buvo be galo švelnus, meilus ir draugiškas.
 
Vieną dieną į mus kreipėsi vyras, sakė įtariąs, kad jo katinukui lūžusi koja, kurį laiką bandė gydyti jį namie. Vyras kreipėsi į mus, nes neturėjo pinigų kreiptis į veterinarus.
 
Pamatę katinuką, iš karto supratom, kad reikia vežti jį į kliniką: koja atrodė taip, lyg lūžis būtų jau įsisenėjęs ir gydymo reiktų kuo skubiau.
 
Kreipėmės į Buivydiškių kliniką. Ten jau sekančią dieną katinas buvo operuotas, jam buvo pašalinta letenėlė. Džiaugėmės, nes katinukas gavo galimybę gyventi toliau. Tikėjom, kad toks švelnus katinas, net ir netekęs vienos letenėlės, tikrai suras naujus namus, kuriuose jį mylės ir juo rūpinsis. Deja, po kelių dienų Rastinuko savijauta pradėjo blogėti.. Jam pakilo temperatūra, jis atsisakė valgyti ir atsivėrė žaizda toje vietoje, kur buvo operuota koja. Veterinarai nusprendė daryti dar vieną operaciją. Bet tuo pačiu, jam prasidėjo anemija, jis tapo dar vangesnis, jam pradėjo kristi temperatūra.. Atrodė, kad jis atsisako kovoti, jo organizmui ši užduotis tapo per sunki.. Supratome, kad veterinarų bei mūsų pastangos jį išgelbėti jau nebetenka galios ir dabar privalome priimti sprendimą, kuris gali išgelbėti jį nuo kančių.. Ir tai yra pats sunkiausias sprendimas, kurį mums kartais tenka priimti.. Veterinarams likome skolingi už visas pastangas jį išgelbėti – už stacionarą ir operacijas.
 
Dėkojame Buivydiškių klinikai už pritaikytas nuolaidas. Mūsų išlaidos šio katinuko gelbėjimui buvo 210 Eur. Didžiąją dalį šios sumos veterinarai padengė iš aukų dėžutės, kuri stovi klinikoje. Esame labai dėkingi žmonėms, kurie nepamiršta mūsų paremti. Šiuo metu, už pastangas išgelbėti Rastinuką, esame skolingi 90 Eur. Labai prašome tų, kurie turi galimybių, padėti mums padengti šias išlaidas..
 
Tikimės, kad ši Rastinuko istorija palies jus visus. Rastinuko istorija – tai pamoka, kad pagalba visada turi būti suteikta laiku… Nereikia laukti, kol jūsų augintinio lūžę kaulai patys sugis, kad savo žaizdas jie patys išsilaižys, jei matote, kad jam neįprastai bloga, savijauta keista, nelaukit kol savaime pagerės, nepaleiskit iš kiemo mirties ieškoti, geriau iškart parodykit veterinarui, kad neuždelst gyvybiškai svarbių minučių išgelbėt arba paleist gyvybę veterinaru agalba ir apsaugot nuo kančių. Nėra lėšų gydymui, kreipkitės pagalbos į prieglaudas ar dar kur. Yra įmanoma rasti pagalbos, tik reikia ieškoti.
 
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Rastinuko išlaidos”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Ačiū <3
 
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES