Foto
Foto

🍀 Prašome paramos Žirmūnų katinėliui 🍀

/05-06 Katinėlis šiandien jau jaučia vienos kojos pirštų skausmą. Jautrumas grįžta! Kojos šiltos, tai reiškia, kad šansų vis dar turime. Apetitas geras, laikome kumščius! ❤/
🍀 Prašome paramos Žirmūnų katinėliui 🍀
 
Vakar (05.02) Žirmūnuose žmonės pastebėjo katinėli, nevaldantį galinių kojų. Katinas išsigandęs nušliaužė iki mašinos ir pro mašinos dugną įlindo į pačią mašiną. Policijos pagalba pavyko išsiaiškinti, kam priklausė mašina, ir jos savininkas iškart atvyko mums padėti. Katinėlis buvo sėkmingai ištrauktas ir atvežtas į prieglaudą, kur jam buvo suteikta pirmoji pagalba.
 
Ryte katinas buvo nuvežtas į kliniką, kur jam buvo atlikti kraujo tyrimai, statomos lašelinės. Jis buvo labai dehidratavęs. Buvo suleista vitaminų. Deja, katinėlis nejaučia galinių kojų, viena iš jų jau šalta. Galimai bus patyręs traumą, bet rentgeno šiandien nepavyko padaryti, nes jis per daug silpnas. Kol kas katino būklė labai silpna, bet dar vis tikimės teigiamo rezultato. Už pirminę apžiūrą ir atliktus tyrimus klinikai likome skolingi 70€.
 
Labai dėkojame žmonėms, kurie jį pastebėjo bei neliko abejingi ir padėjo jį pagauti per liūtį.
 
Informacija galintiems mus paremti:
 
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Žirmūnų katinui”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
 
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES