Foto

❤ Mūsų globotinis Marcipanas ❤

❤ Mūsų globotinis Marcipanas ❤
Norime Jus supažindinti su gražiuoju Marcipanu ir jo istorija. Katinukas Marcipanas buvo naminis katinas, šeimininkai išleisdavo jį į lauką ir žinoma, kaip dažnai tokiais atvejais nutinka – įvyko nelaimingas atsitikimas (katinuką kliudė gatve važiuojanti mašina). Marcipanui lūžo letenėlė.
Deja, negalime džiaugtis, kad Marcipanas turėjo gerus ir mylinčius šeimininkus, nes jie nusprendė katinuką tiesiog užmigdyti.
Pet City Nordika klinikos veterinarai nusprendė katinukui atlikti operaciją, o mes sutarėme jį perimti į savo globą, kai tik jis bus sustiprėjęs, paskiepytas ir pasiruošęs ieškoti naujų šeimininkų, kurie suvokia, kad atsakomybę už savo augintinį jie prisiima visam katinuko gyvenimui, ir laimėje ir nelaimėje, o svarbiausia – ir tada kai jam prireikia rūpesčio ir gydymo.
Esame dėkingi Pet City Nordika klinikai už veterinarinę pagalbą, jiems skoloj likome 250 Eur. Tikimės, kad padėsite mums surinkti šią sumą!
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Marcipano išlaidos”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Ačiū ❤
P.S. Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate ❤

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES