Foto
Foto

☘️ Prašome paramos Vegai ☘️

☘️ Prašome paramos Vegai ☘️
 
Katytė Vega buvo rasta šalikėlėje, serganti, išsekus, padidėjusiomis akimis.
 
Vega sirgo kalciviroze – virusine liga, kuri pažeidžia viršutinius kvėpavimo takus, burnos ertmę, akis. Veterinarijos gydytojai paskyrė antibiotikų. Pavyko išgydyti kvėpavimo takų sutrikimus bei burną, bet su akimis gavosi užburtas ratas: atrodo pagerėja, bet po kelių dienų dar didesnis uždegimas.
 
Vieną dieną akytei pradėjus kraujuoti gydytojų patarė, akį pašalinti ir taip palengvinti Vegutei gyvenimą. Kita akytė šiuo metu yra stebima veterinarų, didelė tikimybė, kad jos nereiks šalinti. Ja katytė dar šiek tiek mato. Vegai jau galime ieškoti namų. (Akvilė 867168608)
 
Už visas procedūras Pet City klinikai esame skolingi 150 Eur. Tad visų galinčių prisidėti ir padėti padengti Vegos gydimo išlaidas, prašome tai padaryti.
 
Informacija galintiems mus paremti:
VšĮ „Tautmilės globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000, paskirtyje nurodykite ”Vegai”. Paypal: https://www.paypal.me/tautmilesgloba
Kaip visada labai prašome tų, kurie aukojate, kai pervedate pinigų prieglaudai pagal prašymą, komentare parašykite pervestą sumą, kad iškart visi matytume, kiek jau surinkta, ir galėtume nieko nelaukę atnaujinti informaciją. Labai, labai ačiū visiems, kurie prisidedate.

PADĖKITE IR IŠGELBĖKITE GYVYBES