Foto

Svajonių ranča ir stovykla kitaip

Susidėliojo mintys gana ilgam pasakojimui – laikykitės;))

Jau daugiau nei prieš dvejus metus stumte stumiami noro aprėpti daugiau bėdoje atsidūrusių gyvūnų, jiems labiau padėti ir prikaupę drąsos ryžomės didžiajam mūsų žingsniui – sodybos įsigijimui ir veiklos praplėtimui. Taip atsirado ir ėmė augti mūsų SVAJONIŲ RANČA – prieglaudos sodyba prie Medininkų 🙂 Jau ne vienas esate mus ten aplankęs, mums talkinęs kasdieniuose ir nekasdieniuose darbuose, iš ten į savus namus išsivežęs gyvūną 🙂

Jūsų aukojamų pinigėlių dėka įsikūrimo darbai sparčiai vyksta. Sodyboje jau dabar glaudžiasi ir gyvena dešimtys gyvūnų. Ir tai ne tik katės ir šunys!

Manome, kad katėms ir šunims ten gera 🙂 Pas mus jie gyvena bendruomeniškai – visi kartu laisvai aptvertoje teritorijoje. Prieš leisdami jiems taip gyventi stebime jų charakterius, žiūrime, ar nelinkę į konfliktus, kaip bendrauja su kitais. Tie, kurie praeina šį testą, yra laisvi mėgautis laisve ir gimstančiomis draugystėmis, kitiems tenka pritaikyti šiokių tokių apribojimų.

Sodyba – nuostabi vieta mūsų senoliams šunims. Turbūt pirmiausia dėl jų ir kilo mintis įsigyti sodybą. Iš praktikos matyti, kad šansų senoliui susirasti namus labai nedaug, o kad jie pasidžiaugtų likusiu gyvenimu juk taip norisi! Sodyboje jie turi daug laisvės miklinti savo kojeles, daug ramybės, daug vietelių, kur pasnausti.

Sodyboje prieglobstį rado ir daug laukinukių kačių. Jos pagal save pasiskirsčiusios teritoriją palėpėse ir kituose pastatėliuose, kurie likę nuo buvusių sodybos šeimininkų.

Sodyba taip pat yra mūsų mylimos senjoritos ponės Bertos namai. Ją matote ir šiame vaizdo įraše. (Jos istorija rasite čia: https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/photos/a.247609071920725.81598.246004585414507/1179623398719283/?type=3&theater).

Sodyba – aviuko Petriuko, gimusio labai netvirto ir mamos avies nepriimto, Tautmilės nuo mažens išauginto, namai. (Apie jį rašėme čia: https://tautmilesgloba.lt/renginys/aviuko-petriuko-istorija-trumpai/).

Sodyba – avių Baltanosės ir Broniaus namai. Juos taip pat matote šiame vaizdo įraše. Jie abu pateko pas mus, nes nebegalėjo pasilikti ten, kur gyveno, dėl to, kad labai trukdė kaimynams bliaudami 🙂

Sodyba – tai ožiuko Broniuko, atklydusio tiesiog iš miško į vienų žmonių sodybą, namai! Jo istoriją rasite čia: https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/posts/1750673881614229

Visi šie žolėdžiai mūsų draugai. Ne veisimui, nei maistui, ne kitokios materialios naudos gavimui, o bičiulystei. Ir kaip jie praskaidrina mums dienos darbus savo išdaigomis!:)) Na o su visais kitais supažindinsime kitais kartais arba jums apsilankius pas mus 😉

Sodyba – tai labai daug galimybių. Mums ji reiškia labai daug. Joje labai daug mūsų širdies, mūsų svajonių.

Didelė mūsų šios vasaros svajonė, kuriai jau pradėjome dėlioti planus – STOVYKLA VAIKUČIAMS! Edukaciniai susitikimai su vaikais. Kviesime juos apsilankyti pas mus, pabūti su mumis ir patirti gyvūnų ir gamtos terapiją.

Dėkojame visiems, kas mus remiate ir kas matote, kaip mes stengiamės. Dėkojame žmonėms, kurie mąsto plačiau nei mes ir mumis tiki. Kviečiame jus visus, turinčius galimybę ir matančius prasmę mūsų veikloje, nenustoti mūsų rėmus . Finansiška paramą mums suteikti galite dviem būdais:

1. Pervesdami piniginę auką į prieglaudos sąskaitą: Všį „Tautmilės Globa“ įmonės kodas 302710895, LT677300010130362000 PAYPAL Tautmile@gmail.com Paskirtis Svajonių ranča;

2. Skirdami mums savo 2 proc. Prieglaudai tai pagrindinis išgyvenimo ir galimybės augti ir plėstis šaltinis. Net neįsivaizduojate, kokia didelė pagalba mums jūsų 2 proc.

Jūsų parama, mūsų darbas, palaikymas vieni kitų, teigiamo pavyzdžio rodymas ir, žiūrėk, vis daugiau ir daugiau aplink laimingų gyvūnų!

Kur, Kada

2018-03-09