Foto

Paramos vakaras – piknikas su IPA

https://www.facebook.com/events/2402512659817514/ ( <- Info apie renginį feisbuke)

2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis, nuo 19:00 iki 21:00

Kviečiame visus visus gyvūnų mylėtojus, tuos kurie palaiko mūsų prieglaudos veiklą, tuos, kurie apie mus niekad negirdėjo ar dar neturėjo progos susipažinti, o taip pat mūsų buvusius, esamus ar potencialius savanorius ir mūsų padovanotų globotinių šeimininkus!

Kviečiame Jus į… klasikinės muzikos koncertą! Nors iki Kalėdų dar toli, bet mes tikime stebuklais ištisus metus, todėl pasitinkant rudenį sugalvojome surengti Paramos vakarą – pikniką.
Skambant gyvai muzikai, siūlysime Jums paragauti mūsų pačių keptų sausainių, įsigyti originalių suvenyrų, ir, be abejo, paglostyti ir pabendrauti su mūsų mylimais globotiniais.

Vakaro metu pasirodys styginių kvartetas IPA (Iš Prigimties Artistai) –profesionalių menininkų ketvertas, susibūrusių vedami meninio entuziazmo kurti kažką neįprasto ar pasirodyti neįprastose erdvėse. Tad šį kartą kvartetas Jums dovanos muzikinę valandėlę Tautmilės prieglaudėlėje su meile ir iš meilės čia gyvenantiems globotiniams. Koncerto metu turėsite galimybę išgirsti įvairių epochų klasikos šedevrus, ir niekam ne paslaptis, kad W. A. Mocarto muzika gydo kūną ir sielą!

Vieta: “Tautmilės prieglaudėlė”, Rasų 39, Vilnius
Laikas : 19 val. (nuo 17.30 val. vedžiosime šuniukus, tad kviečiame prisijungti 🙂 )

P. S. Mielai priimsime dovanas, skirtas prieglaudos augintiniams 😉

Kur, Kada

2019-07-12