Foto
Foto
Foto

Namų globa daro stebuklus. Prisijunk prie globėjų namuose komandos!

Gal yra mūsų tarpe žmonių, dėl laiko stokos ar kitų kliūčių negalinčių fiziškai padėti prieglaudoje, bet su mielu noru galinčių suteikti šunims ir katėms laikiną globą savo namuose? O gal nesiryžtate pasiimti sau augintinio, vis dvejojate, ar sugebėsite juo tinkamai pasirūpinti? Laikina globa nuostabus būdas patikrinti save ir neįkainojama pagalba be namų likusiems gyvūnams.

Dažniausiai globos ieškome mažučiams šuniukams ir kačiukams, kuriems prieglaudoje baisiai nesaugu, nes būdami neskiepyti ir neturėdami stiprios imuninės sistemos lengvai pasigauna virusų ir suserga. Aprūpiname ir maistu, ir palutėmis, ir vaistais nuo kirminų. Labai dažnai sudavus vaistukų nuo kirminų, išmatose būna krūvos kirminų… Gal kiek nemaloni procedūra. Tada laukia skiepas. Reikia nuvežti šuniuką į vieną iš mūsų nurodytų klinikų, kur paskiepijama mūsų sąskaita. Kačiukai skiepijami tik sulaukę 4 mėn, tad jiems tereikia suduoti vaistų nuo kirminų. Iš globėjų laukiame nuotraukų, filmuotų vaizdų ir aprašymų. Dedame skelbimus ir reklamuojame. Prašome, kad globėjai mažylius globotų, kol atsiranda jiems tikri namai ar bent jau kita laikina globa, siekiame išvengti mažylių patekimo į prieglaudą.

Kartais globos reikia ir suaugusiems šunims. Bent kelioms savaitėms, kad per tą laikotarpį šunelis būtų paskiepytas ir po 2 savaičių, kai jau susidaro imunitetas, nepavykus rasti namų, galėtų saugiai kraustytis į prieglaudą.

Taip pat visai nemažai mūsų šunelių randa namus Suomijoje. Paprastai pasirengimo procesas užtrunka 1-3 mėn., kol sutvarkomi dokumentai, atliekamos reikiamos medicininės procedūros, suorganizuojamas transportas. Tuo laikotarpiu taip pat labai džiaugiamės galėdami šunelius atiduoti į namų globą.
Katytėms panašiai – kol susidarys imunitetas, kol atsilaisvins prieglaudoje vieta, kol atsiras nauji šeimininkai.

Išsamiau papasakos Olga +370 671 51274 , Vilnius

Kur, Kada

2017-04-09
Vilnius