Foto

Mūsų savanorė Zita apie draugystę su šunimi.

🌞🐾 ISTORIJOS iš prieglaudos gyvenimo 🐾🌞

Mūsų savanorė Zita apie draugystę su šunimi.

“Kodėl tiek daug šunų atsiduria prieglaudoj? Atsakymas paprastas – dėl žmonių neišprusimo. Žmonės dažniausiai pasiima šuniuką ir galvoja, kad bus viskas, kaip mes panorėsim. Šuo nėra žmogus! Jis gyvena pagal savo supratimą ir jeigu šeimininkas jam nepaaiškina, kaip gyventi žmonių pasauly, tai šuo paims situaciją į savo letenas. Kodėl šuo neklauso, tempia pavadėlį, loja arba kanda? Todėl kad jis taip įprato. Todėl kad gaujoj nebuvo lyderio ir jam atiteko ši pozicija.

Mieli žmonės! Šuo – ne vaikas, jis labiau vilkas. Mes turim gerbti jo prigimtį, tada jis gerbs mus.

Norite suteikti šuniui antrą šansą? Atvažiuokite į prieglaudą jeletą dienų, įgaukite šuns pasitikėjimą jumis. Nusivežkite į namus pusdieniui, savaitgaliui. Tapkite draugais. Pasiimkite atostogas ir pratinkitės viens prie kito. Tik taip. Čia mano nuomonė. Aš esu Zita ir rytais vedžioju šunis prieglaudoj. Man padeda mano šuo, jį irgi išmetė, nes nesusitvarkė. Kad tapčiau jo drauge aš išnaršiau visą internetą ir dabar dalinuosi savo žiniom su kitais.

Svarbiausia taisyklė – būk ramus, pasitikintis savim ir šuo patikės tavim. Šuns nereikia gailėti – jįreikia MYLĖTI ir gerbti.”

P.S. Visad laukiam pagalbininkų.
https://tautmilesgloba.lt/noriu-savanoriauti/

P.S.Prisidėti prie mūsų veiklos dar galite kiekvienas – padovanokite mums savo 1,2 proc. <3 https://tautmilesgloba.lt/1-2-gpm/

Kur, Kada

2020-06-27