Foto

Linkėjimai iš namų 🍀 Kaip keičiasi gyvenimai. Mamytė

Linkėjimai iš namų 🍀 Kaip keičiasi gyvenimai. Mamytė
https://www.facebook.com/TautmilesPrieglaudele/videos/845759246341678
 
Kalytė ne šiaip sau buvo pavadinta Mamyte – dar labai gerai atsimename, kai ji su 9 šuniukais atsikraustė į prieglaudą šių metų pirmomis vasario dienomis. Šuniukai dar neatsimerkę, mažuliukai. Nežinia iš kur ji. Galime tik spėlioti: gal pabėgo iš namų saugiai susilaukti mažylių nuošaliai, gal jau kurį laiką valkatavo, gal pamtę, kad laukiasi šeimininkai išprašė iš namų, gal pamatę tokį būrį mažylių pabūgo, kad nesusitvarkys ar dar dėl kažko ir atsikratė. Nežinia… Niekas iš jos praeities į mus nesikreipė.
 
Mamytė buvo mums labai nedraugiška, matyt, todėl kad labai išsigandusi ir dar įsibauginusi dėl savo vaikų. Saugojo juos, daug ant visų lojo, kelis savanorius net puolė. Jau net buvo minčių, kad sunku bus mums ja namus surasti tokiai piktuolei.
 
Nelengvas išbandymas Mamytei teko – išauginti net devynis vis į jos krūtinę besikabinančius riebuilius mažylius. Filmuke galite pamatyti visą jos būrį 🙂 🙂
 
Šiandien Mamytė laiminga. Atsirado žmonės, gerus namus jos visiems mažyliams padovanoję, ir atsirado žmonės ją pačią į mylinčius namus išsivežę.
 
Džiaugiamės dėl tavęs, Mamyte! Džiaugiamės ir dėl tavo vaikučių!

Kur, Kada

2021-07-27